Mały chihuahua o imieniu Charlie często bawił się razem z dużym czarnym psem o imieniu Roxy. Psy zawsze spędzali czas wspólnie, ogólnie mieli zbudowane dobre relacje. Ale pewnego razu zaszła w tych relacjach nieoczekiwana zmiana.

foto: storyfox.ru

Pewnego razu ktoś zabrał na spacer czterech małych kociaków. Te malutkie zwierzątka domowe po raz pierwszy pojawili się na ulicy i byli bardzo przestraszeni. Po jakimś czasie zauważyła ich Roxy, więc szybko podbiegła do nich. Kocięta byli bardzo przestraszeni na widok tego dużego psa. Zobaczywszy co się dzieje, Charlie momentalnie rzucił się w stronę Roxy i małych kociąt, aby okryć przestraszone kotki swoim drobnym ciałem.

foto: storyfox.ru

Pomimo swoich małych rozmiarów Charlie był w stanie odeprzeć ataku dużego czarnego psa. Nie pozwolił Roxy przybliżyć się do kociąt i odważnie bronił małe kocięta. Z pewnością Roxy nie chciała skrzywdzić kociąt, być może po prostu chciała się z nimi bawić, budując dobre relację. Jednak dzielny chihuahua to naprawdę odważny mały piesek, który postanowił uchronić kotki przed takim bawieniem się z dużym psem o imieniu Roxy.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: storyfox.ru