Jeśli zobaczysz ten dom w San Francisco, trudno uwierzyć, że w środku jest luksusowy remont. W końcu zewnętrznie przypomina wątłą, starą chatę.

foto: lemurov.net

Ale to jest doskonały przykład, gdy pierwsze wrażenie jest mylące.

foto: lemurov.net

Dom ten został wzniesiony w 1906 roku, podobnie jak wiele podobnych w jego pobliżu. Stały się tymczasowym schronieniem dla ludzi dotkniętych trzęsieniem ziemi.

foto: lemurov.net

Wszystkie te chaty z czasem się zawaliły, ale ta cudem przetrwała. W latach 70. nowi właściciele aktywnie przystąpili do odbudowy domu, wzmacniając fundamenty i wprowadzając innowacje w dekoracji.

foto: lemurov.net

Od tego czasu gospodyni uważnie monitoruje stan zewnętrzny domu, okresowo pokrywając drzewo specjalnym związkiem, który chroni je przed negatywnym oddziaływaniem warunków pogodowych.

foto: lemurov.net

Wewnątrz stworzyła prawdziwą oazę stylu i komfortu. Nowoczesne meble dobrze komponują się z drewnianymi wykończeniami, a kominek stał się główną atrakcją salonu.

foto: lemurov.net

W łazience znajduje się wiele zielonych roślin, które przypominają ogród wokół domu. A to daje niesamowicie estetyczny efekt.

Wieczorem gospodyni zapala światła w ogrodzie, a jej patio staje się kolejną wyspą komfortu, na której tak przyjemnie spędza się czas.

Główne zdjęcie: lemurov.net