Kobiety są różne: takie na których punkcie mężczyźni dosłownie szaleją i inne, które odpychają przedstawicieli płci przeciwnej. Jakich typów kobiet nikt nie lubi?

Aroganckie i niegrzeczne

Jeśli kobieta patrzy na wszystkich z góry i uważa się za lepszą od innych, widać to od pierwszych minut znajomości i od razu to odpycha. Komunikowanie się z aroganckimi ludźmi jest nieprzyjemne, oni praktycznie nie mają przyjaciół. A znalezienie drugiej połowy z taką cechą charakteru jest niezwykle trudne.

Nikt też nie lubi chamstwa. Chociaż mężczyźni kochają oczami, a nie uszami, nadal niegrzeczne słowa mogą obrażać i zniechęcać do dalszej komunikacji. Dziewczyna powinna być słodka i kobieca.

Obsesyjna

Jeśli kobieta nieustannie przypomina o sobie i dosłownie nie daje przestrzeni, odstraszy to każdego mężczyznę. Przedstawiciele płci przeciwnej kochają i cenią wolność, a wszelkie ingerencje w nią uważane są za próby odebrania najświętszego i najdroższego. Mężczyźni są też zdobywcami i sami muszą szukać kobiet. A kobieca obojętność (nawet pozorna) przyciąga wielu.

Samolubna

Wielu mężczyzn wymaga opieki i jest przekonanych, że kobiety powinny o nich myśleć. A jeśli wybrana myśli tylko o sobie, to jest to zniechęcające i odrażające. Egoistka to zła żona, więc nie jest postrzegana jako potencjalna partnerka życiowa. Ponadto jest mało prawdopodobne, aby samolubna matka mogła zająć się dziećmi, co jest również ważne dla poważnych mężczyzn.

Niechlujna i zaniedbana

Po pierwsze „jak Cię widzą, tak Cię piszą”, a po drugie, jak pamiętacie, wszyscy mężczyźni kochają oczami. A jeśli kobieta wygląda niechlujnie i na zaniedbaną, jest mało prawdopodobne, aby przyciągnęła uwagę płci przeciwnej i kogoś podbiła. Główne oznaki niechlujstwa to rozczochrane włosy, pomarszczone lub brudne ubrania, rozmazany makijaż i brzydki zapach ciała.

Porywcza i drażliwa

Jeśli kobieta często się obraża, mężczyzna zaczyna myśleć, że robi coś złego. Następnie, jeśli kocha, zaczyna obwiniać siebie i odczuwać własną niższość. I na pewno to nie pomoże w budowaniu silnych relacji. Porywcze kobiety też nikogo nie lubią, ponieważ niewiele osób może znieść ciągłe skandale i napady złości. To denerwujące i wyczerpujące.

Jeśli nie należysz do żadnego z wymienionych typów, prawdopodobnie odnosisz sukcesy u płci przeciwnej.

Główne zdjęcie: lemurov.net