Maye Musk uderza idealną sylwetką. I trudno sobie wyobrazić, że matka najsłynniejszego inżyniera naszych czasów cierpiała na nadwagę. Jednak to prawdziwy fakt z jej biografii!

foto: lemurov.net

Sama kobieta wspominała w licznych wywiadach, że podczas jedzenia odczuwała dziwną satysfakcję, z grubsza mówiąc, zajadała swój stres. Jednak w pewnym momencie ogarnęła się i przygotowała specjalne menu. To pozwoliło Maye Musk pozbyć się zaburzeń odżywiania.

Śniadanie i przekąska

Na śniadanie kobieta jadła płatki owsiane z mlekiem. Jest to niskokaloryczne danie, ale zawiera również błonnik. Do owsianki dodała kilka plasterków banana. Głównym porannym napojem Maye Musk była kawa z mlekiem i słodzikiem.

foto: lemurov.net

Kilka godzin po śniadaniu była przekąska składająca się z jogurtu z kawałkami świeżych owoców. Czasami kobieta dodawała do nich kawałek chleba zbożowego, który smarowała masłem orzechowym.

Lunch i przekąska

Na obiad Maye jadła rozmrożoną zupę. Tak, właśnie rozmrożoną. Kobieta gotowała ją z wyprzedzeniem, a następnie rozdzielała na porcje. Zwykle zupę robiono z ryżu i fasoli.

Godzinę po obiedzie Musk jadła przekąskę, która składała się z dwóch kromek chleba zbożowego z jajkiem, pomidorem i serem. W ciągu dnia kobieta piła gazowane napoje dietetyczne.

foto: lemurov.net

Przekąski i kolacja

Przed kolacją były dwie przekąski, które pomagały kontrolować apetyt. Pierwsza składała się z jednej świeżej pomarańczy, a druga z latte i kilku łyżek orzechów (zwykle migdałów).

foto: lemurov.net

Kolacja opierała się tylko na 50 gramach sałatki, która niemniej jednak była zrobiona z dość wysokokalorycznych i pożywnych produktów. Jej podstawą były warzywa i filetach z łososia. Maye Musk uważa, że ​​takie drobne porcje i odmowa jedzenia po siódmej wieczorem pomogły jej odzyskać idealną jak na 72 lata sylwetkę.

Główne zdjęcie: lemurov.net