Budowanie dobrych relacji jest znacznie trudniejsze niż zwykłe zakochanie się. Jednak nie każdy może oprzeć się swoim instynktom i sprzeczać się uczuciom i szybko się zakochuje. Przedstawicielki następujących znaków zodiaku są bardzo kochliwe.

Główną słabością kobiet Bliźniąt jest wygląd mężczyzn. Dla przystojnego mężczyznę są gotowe na wszystko, chociaż równolegle z danymi zewnętrznymi oceniają również zdolności intelektualne wybranego. Jeśli połączy dobre dane zewnętrzne z bystrym umysłem i wysoką inteligencją, kobieta Bliźnięta nigdy nie przejdzie obok takiego mężczyzny.

Lubią też wesołych mężczyzn, lekkomyślnych i tych, którzy chcą zamieniać swoje życie w ciekawe wydarzenia. Kobieta Bliźnięta potrzebuje tylko jednej rozmowy z takim mężczyzną - a ona natychmiast się na pewno się w nim zakocha, nawet jeśli ten związek jest ulotny.

Bliźnięta nie wyobrażają sobie życia bez zakochania. Muszą stale komunikować się z mężczyznami. Jedynym problemem jest to, że nowa pasja może sprawić, że zapomni o istniejącym związku. Ponieważ Bliźnięta są bardzo towarzyskie, mogą zakochać się w kilku partnerach naraz.

Aby kobieta Rak zakochała się w mężczyźnie, musi mu współczuć. Oczywiście nie zawsze tak się dzieje, ale bardzo często. Kobieta chętnie ratuje mężczyznę i sama nie zauważa, jak stopniowo zaczyna się w nim zakochiwać.

Co więcej, dla takiej kobiety jej podopieczny jest idealny. Znajduje w nim same pozytywne strony, co jest jej błędem.

Jednak po pewnym czasie Rak staje w obliczu trudnej rzeczywistości, gdy mężczyzna w ogóle nie odpowiada temu, kogo reprezentował. W rezultacie kobieta cierpi z powodu nieodwzajemnionej miłości, chociaż często jej to wcale nie przeszkadza.

Kobieta Lew lubi bystrych i ciekawych mężczyzn. W końcu Lwy kochają luksus. Kobieta Lew rozumie, że związki to gra, ale nadal jest bardzo uzależniona. Od mężczyzny będzie żądać regularnych komplementów, wielkich gestów i pełnego uwielbienia.

Tendencja kobiety Lwa do okazywania uczuć kilku osobom naraz dodaje ostrości relacji. Aby wybrała sobie kogoś, sami wybrani muszą być wytrwali. Wybierze najbardziej odważnego i przedsiębiorczego.

Należy pamiętać, że kobieta spod znaku Lwa jest bardzo kapryśna i będzie musiała bardzo długo walczyć o uwagę dla siebie. Jednak zwycięstwo też może nic nie znaczyć.

O dziwo, nawet najbardziej inicjatywnemu mężczyznie, taka kobieta, może odmówić, chociaż próbował zdobyć jej przychylność. Problem w tym, że w tym czasie kobieta mogła po prostu zakochać się w innym mężczyźnie i trudno ją powstrzymać.

Ryby są dość emocjonalne. Potrzebują ciągłych emocjonalnych wzlotów i upadków. Muszą poczuć trochę podekscytowania, dlatego nie przegapią okazji, aby zacząć kolejną relację z jakimś mężczyzną.

Ryby nie muszą nawet informować mężczyzny o swoich uczuciach. Najważniejsze to być w niezwykłym stanie emocjonalnym. Jednocześnie kobieta spod znaku Ryb nie dba o to, w którym mężczyźnie się zakochać. Niech to będzie mąż przyjaciela lub zwykły sąsiad.

Nawet jeśli mężczyzna nie pasuje do kobiety Ryb, to na pewno go wybierze. Taka kobieta może być więźniem wyimaginowanych uczuć przez bardzo długi czas. Nie potrzebuje czegoś innego.

Główne zdjęcie: google.com