Bezpańskie psy można znaleźć obecnie w różnych miejscach. Zwierzęta te gromadzą się na wysypiskach śmieci, na terenach fabrycznych, w pobliżu garaży i w innych mało przydatnych do życia miejscach. Tym razem nieszczęsnego psa znaleziono w opuszczonym budynku, który służył ludziom jako wysypisko śmieci. Wśród stosu śmieci pewien mężczyzna zauważył wystraszoną kufę psiaka i wezwał ratowników.

foto: mimimetr.me

Kiedy przybyła pomoc i szczeniak zobaczył tylu nieznajomych ludzi, był przestraszony, ale jednocześnie radośnie merdał ogonem. Najwyraźniej rozumiał, że nie chcieli go urazić. Ratowniczka wzięła biednego szczeniaka w ramiona, a on natychmiast schował nos w jej rękawie, niby w ten sposób chciał się ukryć przed wszystkimi problemami. Szczeniak miał plamy na pysku, było jasne, że wielokrotnie czyniono mu krzywdę.

foto: mimimetr.me

foto: mimimetr.me

Mężczyzna, który znalazł psa, powiedział, że jego sąsiedzi uwielbiają chodzić na psie walki. Możliwe jest, że ten szczeniak został użyty jako przynęta.

foto: mimimetr.me

W każdym razie ten maluch został uratowany i już nigdy nie trafi w ręce tych, którzy bezlitośnie traktują zwierzęta. W życiu tego zwierzaka w końcu zaczęły się radosne chwile.

Główne zdjęcie: mimimetr.me