Typ osobowości, który dziś jest powszechnie nazywany INFJ, Carl Jung uważał za najbardziej niezwykły i najrzadszy.

Co oznacza skrót INFJ?

Proste: introwertyczny, intuicyjny, czuły i współczujący. A jeśli znajdziesz w sobie 4 lub więcej cech, które zebraliśmy w tym artykule, najprawdopodobniej należysz do nich.

Więc tacy ludzie

1. Zawsze starają się skupiać tylko na tych rzeczach, które są ważne i nie tracić na wszystko czasu i energii. I zawsze wiedzą, jak stanąć na nogi, nawet jeśli los rzucił ich na kolana.

2. Zawsze są chętni do ciężkiej pracy, aby osiągnąć swoje cele, ponieważ wiedzą, że nie ma dróg na skróty do szczęścia i sukcesu. Tak, potrafią odpocząć, ale nigdy nie są leniwi i nie odkładają na jutro to, co trzeba zrobić dzisiaj.

3. Kiedy coś idzie nie tak i szukają wyjścia (a czasem nawet, gdy wszystko wydaje się być w porządku), tacy ludzie zawsze ufają swojej intuicji. Wsłuchują się w głos swojej duszy i najczęściej wychodzi to na ich korzyść.

4. Tacy ludzie nie wierzą, że muszą koniecznie mieć wielu przyjaciół i znajomych, aby być znaczącymi lub szczęśliwymi. Są całkiem zadowoleni z tych kilku przyjaciół, których mają ... Ale ci przyjaciele są naprawdę bliscy.

5. Tacy ludzie są często empatyczni. Potrafią naprawdę odczuwać ból i negatywne emocje otaczających ich osób, ponieważ postrzegają je w ten sam sposób, w jaki inni ludzie postrzegają kolory lub zapachy. Nawiasem mówiąc, jest to jeden z powodów, dla których wolą spędzać wolny czas samotnie lub z kilkoma wybranymi znajomymi - daje to im możliwość odpoczynku i regeneracji sił.

6. Ich empatia, intuicja i inne wyostrzone zmysły dają im dobre wyobrażenie o tym, co dzieje się w umysłach ludzi wokół nich. Zawsze potrafią zrozumieć, kiedy ktoś próbuje ich okłamywać lub gdy ktoś jest z nimi szczery.

7. To są właśnie ludzie, którzy potrafią wyobrazić sobie we wszystkich kolorach świat inny niż ten, w którym żyjemy. Jest wśród nich wielu pisarzy i artystów. To ludzie, którzy nie boją się myśleć nieszablonowo i wcielać w życie swoje pomysły.

8. Tacy ludzie nie starają się być liderami, ale jeśli taka odpowiedzialność jednak spada na ich barki, zawsze idą naprzód i inspirują ludzi własnym przykładem.

9. Ci ludzie wierzą, że myśl przeniesiona na papier staje się czymś więcej niż tylko myślą. Dlatego często stają się pisarzami. Ponieważ wolą spędzać wolny czas samotnie, jest to dla nich najlepszy sposób, aby pokazać innym, jak się czują.

10. Takich ludzi nie powstrzymują problemy. Zamiast panikować i poddawać się, zbierają wolę w pięść i zaczynają szukać wyjścia z sytuacji.

Główne zdjęcie: binokl.cc