Relacje w związku powinny zawsze opierać się na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Jednak nie wszyscy zgadzają się z tym stwierdzeniem. Niektóre znaki zodiaku uważają, że nie można całkowicie ufać innej osobie. Zawsze są podejrzliwi wobec swoich partnerów i nie są gotowi, aby się nimi z nikim podzielić. Poniżej przeczytasz, jakie znaki zodiaku są najbardziej podejrzliwe i zazdrosne.

Byk

Byk ceni w ludziach uczciwość i otwartość. Tego samego żąda od swoich partnerów w związku. Byk gotów uwierzyć każdemu słowu, ale jeśli ma wątpliwości co do wierności swojego partnera lub partnerki, nie będzie tego tolerował. Zrobi się wówczas bardzo podekscytowany i zdenerwowany i nie będzie ukrywał swoich emocji – po prostu zada odpowiednie pytanie wprost. Życie ze zdrajcą jest dla Byka nie do zniesienia, jest on gotowy rozstać się ze swoją miłością, aby tylko nie żyć w kłamstwie.

Rak

Rak jest bardzo wrażliwy na wszystkie problemy w rodzinie. Zdrada jest dla niego szczególnie trudna do zniesienia. Rak postrzega swoją miłość jako wsparcie, na którym zawsze może polegać. Czasami Rak może mieć różnego rodzaju podejrzenia. W takich sytuacjach może nagle rozpocząć przesłuchanie. Nie reaguj na jego pytania „gdzie byliście?” i „co robiliście?” ze śmiechem. To jest dla niego bardzo ważne. Postaw siebie w jego miejsce i okaż maksymalną cierpliwość. Wszystkie problemy można rozwiązać bardzo łatwo, po prostu rozmawiając.

Lew

Lew jest postacią królewską, uwielbia luksus. Lew wybiera swoją połówkę tak starannie, jak swoją ulubioną rzecz. Dla osoby spod znaku Lwa partner lub partnerka jest własnością, którą Lew ma prawo rozporządzać, jak uzna za stosowne. Te przekonania są wystarczająco samolubne, ale nie można zmienić światopoglądu Lwa. Tacy ludzie uważają za normalne rozkazywanie swojej ukochanej osobie, z kim ma się ona komunikować, co ma robić i gdzie być. Pozostaje tylko pogodzić się z taką sytuacją.

Panna

Panna zawsze stara się znaleźć kogoś, kto ma podobne poglądy, a kiedy znajdzie taką osobę, już nigdy nie pozwoli jej odejść. Miłość Panny jest bardzo silna i nie zamierza się nią z nikim dzielić. Panna podejrzewa swoją ukochaną osobę o kłamstwa lub niewierność, ale nie będzie robić skandali i scen zazdrości. W żaden sposób nie zdradzi swoich podejrzeń. Niemniej jednak Panna nie podda się tak łatwo – zacznie szpiegować i będzie uważnie obserwować każdy ruch swojego partnera. A jeśli znajdzie coś, co jej się nie spodoba... partner Panny będzie żałować, że w jego głowie pojawiła się myśl o zdradzie.

Skorpion

Skorpiony to bardzo dziwni ludzie. Ich życie powinno być wypełnione jasnymi chwilami i ciekawymi wydarzeniami. A jeśli ich tam nie ma, Skorpion zaczyna je sam wymyślać. Tylko to może wyjaśnić, dlaczego Skorpion jest tak zazdrosny. Codziennie jest gotowy do robienia awantur. Najczęściej osoba spod tego znaku nie ma powodu do zazdrości, ale kto wie, co jest w jej głowie? Jeśli ukochana osoba Skorpiona jest bardzo wierna, to on sam zacznie dostosowywać sytuacje, w których ta osoba będzie musiała spróbować roli zdrajcy. Niewielu ludziom może się to spodobać, ale w ten sposób Skorpion wyraża swoją miłość.

Koziorożec

Koziorożec to prawdziwy pracoholik – pracy poświęca cały swój czas wolny. Jego ukochana osoba może poczuć, że Koziorożec jest wobec niej obojętny. Jednak tak nie jest. Chociaż Koziorożec nie spędza z nią wystarczająco dużo czasu, zawsze myśli tylko o jednym – trosce o swoją bratnią duszę. Jeśli Koziorożec raz podjął decyzję, że znalazł swoją miłość, to nigdy tego nie zmieni. On żąda tego samego od swojej pary. Chce być jedynym właścicielem swojej partnerki lub partnera. Jeśli Koziorożec spotka się ze zdradą, nic go nie powstrzyma – on tego nienawidzi i łatwością opuści swoją miłość, jeśli zda sobie sprawę, że jej nie potrzebuje.

Główne zdjęcie: google.com