Skorpion

Jest olśniewająca, bardzo inteligentna, o ostrym języku, kobieca i... w ogóle nie nadaje się na żonę. Tak opisalibyśmy kobietę Skorpiona. Rzeczywiście, kiedy oszczędzasz na wspólne mieszkanie, ona nie będzie zajmowac się gotowaniem . I zajmie ci lata, zanim przyzwyczaisz ją do spokojnego życia, ale ona wymieni Cię na nowego macho.

Ryby

Te kobiety, jak drogie rybki w akwarium: piękne, drogo cię będą kosztować, ale nie ma żadnego pożytku. W małżeństwie Ryby nadal zachowują kobiecość i niezależność, twórczą stronę siebie. I kategorycznie nie lubią, gdy chochle i odkurzacze zajmują ich miejsce.

Lew

Aby poślubić taką kobietę, musisz najpierw ją zdobyć, a następnie dalej zdobywać i zaskakiwać. Aby mogła dać Ci swoje serce, musisz założyć na jej delikatnych palcach nie mniej diamentów niż hollywoodzkie gwiazdy. I pościerać kurze w domu - a nawet więcej. Cóż, na nie i nie ma małżeństwa.

Strzelec

Dama z charakterem. I nawet jeśli pewnego dnia uzna, że nadszedł okres małżeństwa i wiecznej miłości, nie oczekuj spokoju. Cóż, w rodzinie będzie dyktować własne zasady i nawet nie myśl, aby jej zaprzeczyć. W przeciwnym razie Strzelec ogłosi bojkot, dopóki nie przyznasz się do winy za wszystkie grzechy z bukietem w dłoniach i biletem na Malediwy.

Bliźnięta

Jeśli kobieta Bliźnięta pojawiła się w parze, oczekuj od niej wskazówek i pouczania, tak jak od profesjonalnego psychologa. Ta kobieta uwielbia mówić tak bardzo, że będziesz musiał jej słuchać godzinami. Jest też inne „ale”: Bliźnięta wymagają pełnego ujawnienia im tajemnic w małżeństwie, ale same nie zamierzają zrobić tego samego w zamian.

Główne zdjęcie: google.com