Kailaan Walker i Lydia Celine stanęli w obliczu nieprzyjemnej sytuacji, gdy zimą pojechali odwiedzić krewnych, a ich pies Logan nagle uciekł. Stało się to w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, które okazały się beznadziejnie zepsute.

Para była w Kanadzie, kiedy wydarzył się ten incydent. Sami nie rozumieli, jak to się stało: ludzie po prostu wyprowadzili psa na spacer. Ale nagle odważny zwierzak wyrwał się i pobiegł prosto do lasu! W ogóle nie znał tego obszaru, więc ludzie bali się, że się zgubi. Był z nimi inny pies, ale nie mógł znaleźć śladu zaginionego Logana.

foto: mimimetr.me

Lydia i Kailaan przeczesali okolicę tak daleko, jak to możliwe, ale nigdy nie znaleźli zwierzaka.

Z ciężkim sercem zostali zmuszeni do powrotu do domu…

Minęło trochę czasu i nagle dostali telefon!

Dzwoniący powiedział, że znalazł psa ... w Michigan! Okazało się, że Logan pokonał dystans, dotarł do granicy między Stanami Zjednoczonymi a Kanadą, po czym wpadł do lodowatego jeziora. Tam został znaleziony przez amerykańską straż przybrzeżną, która zobaczyła, że pies jest zmarznięty. Wyciągnęli go z wody i natychmiast zabrali do weterynarza, zdając sobie sprawę, że zwierzę wymaga leczenia. Lekarz powiedział im, jak dbać o łapy. Ludzie zawinęli psa w ciepły koc, a nawet kupili antybiotyki dla Logana, aby go leczyć.

foto: mimimetr.me

Gdy właściciele dowiedzieli się, że ich pies został znaleziony, byli zachwyceni! Ludzie jechali kilka godzin na spotkanie ze swoim ukochanym psem, a to spotkanie było bardzo emocjonalne!

Kailaan i Lydia są niesamowicie wdzięczni zespołowi ratowników, którzy nie tylko znaleźli psa, ale także zaopiekowali się nim. W tym czasie naprawdę potrzebował pomocy medycznej, która dotarła w samą porę!

foto: mimimetr.me

Jak cudownie, że Logan został odnaleziony i zwrócony swoim kochającym właścicielom! Mamy nadzieję, że czworonożny psotnik już od nich nie ucieknie, a tym bardziej do innego kraju!

Główne zdjęcie: mimimetr.me