Temu znakowi trudno się oprzeć. Jest atrakcyjny, wesoły i uwielbia miło spędzać czas. Nieodparcie przyciąga do siebie i jednocześnie odpycha...

Zachęca cię do ciągłej czujności i okazywania maksymalnej cierpliwości. To sprzeczny znak, zły i namiętny jednocześnie!

Kim on jest? To jest Baran!

Baranem rządzi żywioł ognia i planeta Mars, a przedstawiciele tego znaku to namiętni, dominujący ludzie. Zawsze są gotowi do walki: może to być przyjacielska rywalizacja sportowa, kariera lub walka o miłóść.

Nie ucieka od trudności. W rzeczywistości Baran jest głodny trudnych zadań. Im trudniejsza decyzja, tym więcej odczuwa podniecenia. Odmówienie mu nie jest jak dodanie oliwy do ognia. Nic nie może przeszkodzić mu w zdobyciu twojej przychylności.

Problem w tym, że Baran rozstaje się tak szybko, jak się zakochuje. Pobiegnie za tobą na kraniec świata, ale gdy tylko okażesz mu zainteresowanie, od razu zaczyna zachowywać się jak dziecko w sklepie ze słodyczami, które nie wiem co wybrać.

Baran traci zainteresowanie związkiem, który staje się zbyt bliski. Błysk nowej miłości może go całkowicie zaślepić i sprawić, że zapomni, że nie wszystko, co się świeci, jest złotem.

Niektórzy mężczyźni i kobiety spod znaku Barana tak często zmieniają partnerów, że nie mają nawet czasu, aby dowiedzieć się, z kim mieli do czynienia.

Baran, w przeciwieństwie do przedstawicieli innych znaków zodiaku, zakochuje się nie w samej osobie, ale w potencjale, który w nim widzi. Jeśli uda ci się utrzymać zainteresowanie Barana przez długi czas, jego miłość zamieni się w coś naprawdę magicznego i niepohamowanego. Ale nie jest łatwo trzymać go blisko - to tak, jakby próbować złapać chmurę.

Podobnie jak dobre wino, Baran z biegiem lat dojrzewa w związkach. A to oznacza, że często zostawiają po sobie zbyt długą listę złamanych serc w młodości.

Kiedy czegoś potrzebuje, robi wszystko, aby osiągnąć ten cel i nie dba o tych, którzy stoja przeszkodą na drodze.

Niepohamowany temperament Barana dosłownie przyciąga do niego uwagę. Trudno mu się oprzeć. Jest atrakcyjny, wesoły i uwielbia dobrą zabawę. Jest naprawdę zainteresowany tobą i zadaje pytania, na które nikt inny nie odważył się wcześniej. Baran to jeden z tych nielicznych znaków, które nieodparcie kuszą i jednocześnie odpychają.

Partnerzy Barana tracą głowę, a jednocześnie z czasem zdają sobie sprawę, że po prostu nie są w stanie zaspokoić wszystkich jego pragnień.

Główne zdjęcie: volkovysk.by