Wszyscy wiedzą, że owczarek niemiecki jest najbardziej lojalnym psem, najodważniejszym stróżem, gotowym poświęcić się dla dobra właściciela.

Sarge, na pierwszy rzut oka, jest taki. Ale odkąd jego włąścicielka Cheryl ma zwyczaj wyciągania zwierząt z kłopotów, pasterz również stał się miękki i wrażliwy. Sarge nieustannie dba o tych, którzy mają taką potrzebę.

foto: mimimetr.me

Cheryl mieszka ze swoim owczarkiem niemieckim w amerykańskim stanie Ohio na małej farmie. Zajmuje się hodowlą zwierząt. Jednak nie po to, aby się nimi żywić. Kobieta często wspomina, jak niegdyś małą dziewczynką nieraz przynosiła ranne zwierzęta do domu.

Cheryl ma dziś dwóch synów. Podobnie jak ich matka, kochają naturę i wszystkie żywe istoty.

Kobieta powiedziała, że Sarge pojawił się w ich domu 9 lat temu. Co więcej, jest to jedyny rasowy pies, jakiego kiedykolwiek miała rodzina. Wszystkie inne są mieszańcami lub po prostu kundlami. Nawiasem mówiąc, Cheryl uważa je za najlepsze z psów!

foto: mimimetr.me

Najwięcej tu czworonożnych porzuconych przez właścicieli. Albo po prostu przekazane Cheryl, ponieważ właściciele nie mieli już możliwości dbać o psów.

„Wszystkie są cudownymi psami i są ze sobą zaprzyjaźnione” - mówi Cheryl.

Sarge nie zawsze był miły i delikatny.

foto: mimimetr.me

Owczarek dorastał jako wściekły szczeniak i uwielbiał gryźć palce u nóg i gonić po domu za przyjaciółmi synów Cheryl, kiedy chłopcy grali w grę o nazwie „Pies policyjny”.

foto: mimimetr.me

Charakter pasterza zmienił się drastycznie 6 lat temu, kiedy Cheryl przyniosła do domu rannego jelonka. Potem Sarge zamienił się w prawdziwego ochroniarza i wspaniałą nianię dla nowego dziecka.

Nawiasem mówiąc, na farmie oprócz jelenia i owczarka są inne zwierzęta.

foto: mimimetr.me

To Big Ru - domowy kogut. Zajmuje się ochroną domu i kurczaków. Mieszkają tu także koń i kucyk. Pierwszy nazywa się Gibby, a drugi to Korn Pony. Niedawno rodzina nabyła zupełnie bezcenne małe czarne jagnię i kózkę Hildy.

Spójrz na nich: niania jest po prostu idealna!

foto: mimimetr.me

Oboje spędzają razem wiele godzin.

Jedzą razem i śpią obok siebie.

Prawdziwa przyjaźń.

Główne zdjęcie: mimimetr.me