Większość ludzi uważa, że naprawy wysokiej jakości mogą wykonywać tylko mężczyźni. Wynika to z faktu, że mężczyźni są bardziej odporni fizycznie niż kobiety, z łatwością mogą nosić ciężary, wbijać gwoździe i wykonywać każdą ciężką pracę, która może być dla kobiet przytłaczająca.

foto: jemchyjinka.ru

Ale, jak pokazuje praktyka, jest to błędna opinia. Jest wiele kobiet, które ze względu na obecną sytuację muszą podejmować się męskiej pracy i samodzielnie wykonywać domowe naprawy. Nic dziwnego, że kobietę nazywano opiekunką paleniska.

Dzisiejsza historia poświęcona jest kobiecie, której udało się zrobić przytulne rodzinne gniazdo ze zniszczonego domu. Sama nadzorowała wszystkie prace budowlane. To prawda, że jej mąż i dzieci pomogli jej we wszystkim.

Rodzina wróciła do rodzinnego Wietnamu ze Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkali przez długi czas. Tak się złożyło. Mieli ograniczoną ilość pieniędzy. Ale odziedziczyli mały dom, który był bardzo zrujnowany, ponieważ nikt w nim nie mieszkał przez długi czas.

Cieszyło to, że budynek znajdował się w pięknej i prestiżowej dzielnicy miasta Ho Chi Minh. Wokół dużo roślinności, w pobliżu szkoła i wiele sklepów. Dom w tej okolicy był wart dużo pieniędzy. Dlatego rodzina nie mogła przegapić tej szansy.

foto: jemchyjinka.ru

Kobieta zdecydowała, że sama może nadać domowi odpowiedni wygląd. Trudności wcale jej nie przerażały. Zostając brygadzistą podczas remontu, zabrała się do pracy. Mąż i dzieci całkowicie jej ufali i wykonywali wszystkie jej polecenia. Oczywiście w rozwiązaniu niektórych problemów potrzebowali pomocy profesjonalistów.

foto: jemchyjinka.ru

Nie było wystarczająco dużo pieniędzy, ponieważ większość z nich wydano na wyprowadzkę ze stanów. I zamiast budowlańcom oferowali pracę swoim sąsiadom, którym nie zaszkodziły dodatkowe dochody.

Niemniej jednak nie mogli się obejść bez konsultacji z architektem i projektantem, którzy sporządzili plan pracy, który znacznie uprościł cały proces. Zwrócili się również do specjalistów, którzy odpowiadają za stabilność i wytrzymałość konstrukcji. Rodzina rozumiała, że oszczędzając na tym, zaryzykowaliby własne życia.

foto: jemchyjinka.ru

Powierzchnia domu wynosi 60 metrów kwadratowych. Zobaczmy, jak rodzina zaaranżowała go od środka.

WC i łazienka są połączone. Postanowili udekorować ten pokój w delikatnych białych kolorach. Remont został przeprowadzony zgodnie z nowoczesnymi standardami. Jednak dla tak dużej rodziny połączenie toalety z łazienką może spowodować pewne niedogodności. Na przykład, gdy jeden członek rodziny bierze prysznic, inny może potrzebować skorzystać z toalety.

foto: jemchyjinka.ru

Dalej widzimy kuchnię, która ma wszystko, czego potrzebujesz do pracy. Szafki kuchenne są pomalowane na niebiesko, a drzwiczki są ze szkła. Wszystko wygląda bardzo harmonijnie.

foto: jemchyjinka.ru

Do sypialni i salonu wybrano styl orientalny, w którym zasłony odgrywają rolę oddzielającą dwie strefy. Salon pełni również funkcję jadalni podczas obiadu czy kolacji.

foto: jemchyjinka.ru

A sypialnia ąłżeństwa przypomina prawdziwe królewskie łóżko. Ten pokój, w przeciwieństwie do innych, jest przemyślany w najmniejszym szczególe.

foto: jemchyjinka.ru

To zdjęcie pokazuje, jak dom wygląda z zewnątrz. Bardzo trudno rozpoznać zniszczony budynek, który widzieliśmy na początku.

foto: jemchyjinka.ru

Ściany domu pomalowano na brudny róż, a ramy okienne i drzwi pomalowano na niebiesko. Ta kombinacja kolorów jest dość rzadka.

Kobieta była w stanie zmienić stary dom w przytulny dom dla całej rodziny.

Główne zdjęcie: jemchyjinka.ru