Są znaki zodiaku, które nie przepadają za wszystkimi przejawami życia społecznego. Są jak samotne wilki.

Rzeczywiście, nie wszystkie znaki zodiaku są tak przywiązane do społeczeństwa jak zwykli ludzie. Są nawet tacy, którzy są obciążeni i skrępowani życiem społecznym. Niektórzy wolą żyć samotnie - powiedział czeski astrolog Piotr Lanz.

Według niego „głównym pustelnikiem” jest Baran. Nienawidząc kłamstwa i pochlebstwa, przedstawiciele tego znaku widzą ich przejawy w społeczeństwie, dlatego często unikają go z całej siły. Jeśli zdarzy się, że stanie w obliczu niedopuszczalnego, jakiegokolwiek przejawu agresji, wybierają atak i obronę za wszelką cenę. Taki „wilczy” styl życia często nie pozwala Baranowi być duszą towarzystwa. Astrolog uważa, że jeśli te znaki zodiaku tworzą rodzinę, często starają się również chronić ją przed ludźmi.

Panny uwielbiają także żyć zgodnie z zasadą całkowitej niezależności. Zdarza się, że swój charakter ukrywają za wizerunkiem cichej i nieśmiałej osoby, co nie może nie przeszkadzać w integracji. Ale nawet silniejszy, mówi Peter Lanz, wkład w to ma wewnętrzna intuicja i zdolność zrozumienia ludzi od środka. Ten instynkt zapobiega także zbliżaniu się do innych.

„Kiedy spotykają kogoś po raz pierwszy, widzą już wszystkie jego grzechy i kwestionują każde słowo” - jest przekonany astrolog.

Przedstawiciele Wodnika też uwielbiają żyć odosobniono - dodał Piotr Lanz.

„Są niezwykle kochający wolność i żądni przygód. Są przyzwyczajeni do chronienia i ukrywania swoich uczuć. W życiu rodzinnym Wodniki starają się nie przywiązywać do osoby, aby łatwo ją opuścić, jeśli to konieczne. Z tego powodu Wodnik jest często uważany za bezduszną istotę. Mimo to są bardzo towarzyscy i mogą być duszą towarzystwa, ale ich życie osobiste jest zawsze ich sprawą ”- powiedział.

Główne zdjęcie: volkovysk.by