Baran

Wśród Baranów jest wielu artystów, ponieważ przedstawiciele tego znaku uwielbiają być w zasięgu wzroku, demonstrują swoje zdolności i talenty i wcale nie boją się sceny. Aplauz to najlepszy doping dla Barana, całą swoją niezwykłą energię kierują na osiągnięcie sukcesu. Nie potrafią usiedzieć w miejscu, zawsze pociąga ich przygoda. Baran chciałby poznać wszystkie zawody i gdzie, jeśli nie w kinie, jest to najłatwiejsze do osiągnięcia.

Najsłynniejsi aktorzy Barany: Jean-Paul Belmondo, Marlon Brando, Omar Sharif, Simone Signoret, Claudia Cardinale, Fanny Ardant, Christopher Lambert itp.

Bliźnięta

To ludzie aktywni, mobilni, więc jest wśród nich wielu sportowców. Bliźnięta są w stanie trenować w dzień i w nocy, ich energia nie wygasa nawet przy dużych obciążeniach. Dla niektórych zwycięstwa i tytuły są zachętą do doskonalenia się w sporcie, a Bliźnięta dodatkowo uwielbia sam proces treningowy, który pozwala zawsze być w dobrej formie. Bliźniętom łatwo jest ograniczyć swoją dietę, ponieważ rzadko są smakoszami i preferują lekkie, zdrowe jedzenie.

Wśród słynnych sportowców tego znaku są: Elena Isinbaeva, Anatoly Karpov, Michel Platini, Stefi Graf, Rafael Nadal.

Rak

To bardzo emocjonalny znak, ale wszystkie jego uczucia są ukryte przed oczami nieznajomych. Raki są trudne do zrozumienia, boją się niezrozumienia i odrzucenia, ale kiedy piszą, jest to zawsze wzruszające i szczere. Być może to dar pisania pozwala temu znakowi zachować spokój ducha, ponieważ na papierze można wyrazić wszystko, co tak trudno jest przekazać drugiej osobie twarzą w twarz.

Najbardziej znanymi poważnymi pisarzami są Raki, tutaj znajduje się cała ich konstelacja: Marcel Proust, Franz Kafka, Ernest Hemingway, Antoine de Saint-Exupery, George Orwell, Hermann Hesse, Dan Brown.

Lew

Lwami rządzi Słońce, które daje światło i życie, dlatego ci ludzie czują się jak centrum wszechświata. Lew kocha uwielbienie i pochwałę, ale jednocześnie nikt nie potrafi tak samo dać do zrozumienia immym, że są naprawdę wartościowi i ważni. Zarządzanie, lagodzenie konfliktów, budowa relacji - wszystko to jest prerogatywą tego znaku. Dlatego wśród Lwów są przede wszystkim politycy i biznesmeni. Znak ten tworzy imperia z niczego, udowadnia otaczającym go ludziom swoją niezwykłość, osiąga szczyty potęgi lepiej niż wszyscy inni.

Wśród Lwów wyróżniają się: Bill Clinton, Rajiv Gandhi, Mata Harry, Henry Ford, George Soros.

Strzelec

Ludzie tego znaku, podobnie jak wszyscy przedstawiciele Ognia, uwielbiają trzymać w rękach kontrolę. Ale Strzelec jednocześnie wyróżnia się zamiłowaniem do filozofii i mentoringu, łatwo im wyrazić się w sztuce. Wszystko to prowadzi do tego, że ulubionym zawodem tego znaku jest reżyserowanie w kinie i teatrze. Żeby nakręcić film, trzeba wprawić w ruch ogromny mechanizm: wytłumaczyć aktorom jak grać, skoordynować metody kręcenia z operatorami, wspólnie z artystami opracować kostiumy i plany zdjęciowe itp. Reżyserzy Strzelcy wiedzą, jak to zrobić genialnie.

Najsłynniejsi z nich: Steven Spielberg, Woody Allen, Terence Malik, Jean-Luc Godard, Ridley Scott, Emir Kusturica.

Wodnik

Najbardziej utalentowany znak. Wśród Wodników przede wszystkim są geniusze, ale także ogromna liczba osób niezrównoważonych psychicznie, bo to dwie strony tego samego medalu. Uważa się, że przedstawiciele tego znaku żyją w przyszłości i stamtąd czerpią swoje pomysły. Dlatego Wodniki są często wynalazcami i naukowcami, którzy wymyślają coś, co wywraca wszystkie pomysły dotyczące wszechświata do góry nogami. Wodniki zawsze łamią zasady, nie akceptują żadnych autorytetów, odważnie przedstawiają nowe pomysły i udowadniają ich potencjał.

Dlatego najwybitniejszymi naukowcami w tym znaku są: Thomas Edison, Galileo Galilei, Charles Darwin, Sergey Kapitsa, Dmitry Mendeleev, Francis Bacon itp.

Główne zdjęcie: chtoikak.ru