Każdy z nas ma własne kłopoty, własne demony w głowach.

Ale są tacy, którzy pod tym względem poszli dalej niż inni. Znaki zodiaku, których demony zawsze wygrywają. Ponieważ są najwięksi, najgrubsi i najbardziej aroganccy. Przez lata opanowują przestrzeń, ustanawiając własne zasady i prawa.

Ta horda może zmieść wszystko i wszystkich na swojej drodze, nie ma dla nich barier. I nie zawsze ich właściciele mogą je kontrolować, komuś wciąż udaje się wydostać na zewnątrz.

Moje myśli to moje konie... To jest o Bliźniętach, chociaż rolę koni odgrywają bardzo aroganckie i zwinne demony... Ale to tylko drobiazg.

Nawiasem mówiąc, przedstawiciele spod znaku Bliźniąt są jednymi z nielicznych osób, które żyją w harmonii ze swoimi demonami, znajdują wspólny język i zainteresowania. Taka relacja nie przynosi im złych dywidend.

Ponieważ Bliźnięta są zawsze interesujące, wiedzą wiele i są zainteresowane wieloma rzeczami. Jednocześnie warto zauważyć, że wszystkie ich zainteresowania w taki czy inny sposób przynoszą korzyści lub moralną satysfakcję.

Demony u Bliźniąt nie są największe, ale jest ich dwa razy więcej niż u innych, są zwinne i przebiegłe.

Dyscyplina jest bardzo ważna, dążymy do jednego celu… To są wewnętrzne demony przedstawicieli spod znaku Panny. Osoby spod tego znaku są nudne, przewidywalne, ale zawsze strasznie logiczne i praktyczne.

Demonom w głowie Panny trudno się mieszka, ponieważ istnieje reżim, codzienne ćwiczenia, propaganda. Za to każdy demon w głowie Panny jest prawdziwym żołnierzem.

Stojąc w zgodzie ze swoimi braćmi, tarcza za tarczą, są w stanie rozwiązać najtrudniejsze problemy. Bez pośpiechu, krok po kroku... A jeśli wszyscy mają w głowach hordę, to Panna ma legiony, jak Cezar.

Wszyscy wiedzą, że geniusz rządzi chaosem, o tak, chodzi o Wodnika. A dokładniej o jego demonach. Trudno o nich powiedzieć coś pewnego, bo każdy z nich różni się od swoich zadań, celów i priorytetów.

Najgorsze jest to, że Wodnik czuje się całkiem dobrze w tym chaosie. Zawsze wie, gdzie jest właściwy demon i jakie jest jego zadanie.

To prawda, czasami zdarzają się małe sytuacje awaryjne, jakaś część hordy ucieka na zewnątrz. Z reguły dzieje się tak, gdy Wodnik komunikuje się z kimś.

Nieprzygotowana osoba może mieć w takich chwilach trudności. Nie każdy jest w stanie znieść tak potężny strumień świadomości.

Najcichsze i najbardziej niepozorne demony są u przedstawicieli spod znaku Ryb. Są jednak bardzo ambitnymi, czasem wręcz skandalicznymi potworami. Czasami popychają swojego właściciela do dziwnych czynów, których znaczenie nie jest jasne dla osoby postronnej.

Ale to nie znaczy, że on nie istnieje, prawda? W przeciwieństwie do innych, demony w głowie Ryb są jak dobrzy politycy. Wiedzą, jak zachęcać i motywować innych.

Co prawda, czasami zdarzają się incydenty, ponieważ wszyscy są politykami... Stąd konflikty interesów.

W rzeczywistości dzięki takiej organizacji demony, które żyją w głowie Ryb, są dobre w zmuszaniu innych do robienia tego, czego potrzebują.

Główne zdjęcie: google.com