Niektóre znaki zodiaku są z uprzedzeniem nastawione do przewidywań astrologicznych - same gwiazdy uczyniły ich takimi.

Wierzyć w przewidywania – osobista sprawa każdego, sceptycy znajdują się w całym kręgu zodiakalnym. Jednak niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonne do wątpienia w nauki astrologiczne. Uważają, że horoskopy są kompletnym nonsensem i wyśmiewają gwiezdne proroctwa.

Byk

Ten znak zodiaku należy do elementów Ziemi, charakteryzuje się takimi cechami jak praktyczność i rozwaga. Byk woli patrzeć na życie bez różowych okularów. Trzeźwo oceniają fakty i nie czekają na mannę z nieba, zawsze polegają tylko na sobie. Jeśli Byk ma czarną passę, woleliby winić za to swoje niepowodzenia i chybienia, niż winić za wszystko gwiazdy.

Koziorożec

Najczęściej ten znak zodiaku kategorycznie nie wierzy w horoskopy i prognozy astrologiczne. Koziorożce są znacznie bardziej zainteresowane swoją karierą, dobrobytem i sukcesem, dlatego cały wolny czas poświęcają na osiąganie swoich celów, nie tracąc niezastąpionego zasobu na czytanie horoskopów w gazecie.

Waga

Wagi często mają wątpliwości, w tym wątpią w dokładność przewidywań astrologicznych. Jednak Waga jest tolerancyjna i taktowna - nie będzie szydzić z ludzi, którzy ufają horoskopom. Raczej będą traktować wszystkich z szacunkiem.

Skorpion

Największy sceptyk wśród pozostałych znaków zodiaku. Co więcej, Skorpiony często lubią wyśmiewać kogoś, kto ma inny pogląd na świat niż ich własny. Nawet jeśli astrologiczna prognoza okaże się poprawna, ten znak zodiaku przypisze go zwykłemu zbiegowi okoliczności.

Główne zdjęcie: 5-tv.ru