Astrolodzy są pewni, że na obecność magicznych zdolności danej osoby bezpośrednio wpływa fakt przynależności do jednego lub innego znaku zodiaku.

Szczególnie wyróżniają się cztery znaki, których przedstawiciele bardzo często mają umiejętność pomagania ludziom, choć często nawet o tym nie wiedzą.

Ryby

Tajemnicze Ryby są obdarzone wieloma różnymi talentami, wśród których wyróżnia się dar uzdrawiania.

Ich naturalne pragnienie pomagania innym za wszelką cenę, połączone z ich wyjątkową energią świetlną, zamienia się w zdolność leczenia ludzkich dolegliwości.

To prawda, że przedstawiciele tego znaku rzadko zwracają uwagę na swój dar i świadomie go rozwijają. Tylko nieliczni wykorzystują w pełni swoje możliwości.

Ale nawet nie przepadający za praktykami magicznymi Ryby mogą pomóc ludziom, uwalniając ich od udręki psychicznej i niepokoju.

Ci, którzy mieli okazję porozumieć się z przedstawicielami tego mistycznego znaku, mogą potwierdzić, że w ich obecności wszystkie problemy wydają się małe i nieistotne, plan wyjścia z trudnej sytuacji wydaje się sam rodzić w głowie, a pokój i spokój ogarniają serce.

Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z najbardziej utalentowanych znaków pod względem magicznych zdolności. Ich potężna energia świetlna, obostrzona intuicja i czysta dusza pomagają im podążać ścieżką dobroci.

Przedstawiciele tego znaku nigdy nie używają swojego daru, aby kogoś skrzywdzić, ale często pomagają nawet nieznajomym poradzić sobie z negatywnym wpływem.

Dzięki swojej pozytywnej energii Bliźnięta są w stanie powstrzymać zniszczenia uruchomione przez czarnego maga, zwane urokiem.

Przedstawiciele znaku są bardzo podatni na cierpienie innych ludzi i nigdy nie przejdą bez wyciągnięcia pomocnej dłoni bliźniemu.

Koziorożce

Praktyczne, przyziemne Koziorożce trudno podejrzewać o jakikolwiek związek z magią. Wydaje się, że są od tego wszystkiego nieskończenie daleko. Ale to wrażenie jest mylące.

Wewnętrzna siła przedstawicieli znaku jest naprawdę niewyczerpalna. Nawet nie zdając sobie sprawy ze swoich prawdziwych możliwości, są w stanie wyleczyć dolegliwości, odzyskać utraconą siłę i wigor.

Koziorożec, który poważnie zdecydował się zaangażować w rozwój swoich mistycznych zdolności, z pewnością odniesie sukces w tej sprawie i stanie się prawdziwym uzdrowicielem, zdolnym pomagać ludziom w walce z wszelkiego rodzaju dolegliwościami.

Wodnik

Wodniki to wyjątkowi ludzie, nie tacy jak ktokolwiek inny. A ich dar jest rzadki i niezwykły - potrafią leczyć ludzi mocą słów.

Szczerze wypowiedziane słowa przez przedstawicieli znaku znajdują odpowiedź w duszy każdego, do kogo są skierowane. Wodniki mają dar przekonywania, nie będzie im trudno uspokoić rozmówcę, nastawić go na pozytywne myślenie.

W ustach przedstawicieli tego znaku proste słowa nabierają mocy magicznych zaklęć.

Wodniki, będąc bardzo spokojnymi i dobrodusznymi, nigdy nie wykorzystują swoich niesamowitych zdolności do egoistycznych celów. Naprawdę chcą uczynić świat trochę lepszym i im się to udaje.

Główne zdjęcie: google.com