Michael i Trisha pochodzą z Idaho w USA. Para poznała się jeszcze podczas studiów, mieszkali niedaleko siebie, więc często wracali do domu razem i często odwiedzali się nawzajem. Z biegiem czasu taka zwyczajna przyjaźń przerodziła się w coś więcej.

foto: laykni.com

Wzrost Trishy to zaledwie 86 centymetrów, a mężczyzny o imieniu Michael 180 cm i taka para wyglądała bardzo nietypowo. W 2009 roku postanowili wziąć ślub, a kilka miesięcy później pobrali się.

Trisha urodziła się w 1990 roku, ale ze względów zdrowotnych jako dziecko po urodzeniu musiała spędzić pół roku w szpitalu, pod ścisłym nadzorem lekarzy. Wszystko przez to, że kości dziewczynki są bardzo kruche i lekarze doszli do wniosku, że jej wzrost nie przekroczy 1 metra.

foto: laykni.com

Ale pomimo tego Trisha zawsze starała się żyć pełnią życia i nie tracić czasu na przygnębienie i depresję. Zamiast uczyć się w domu, uczęszczała do zwykłej szkoły, a następnie poszła na studia, gdzie poznała swoją bratnią duszę.

foto: laykni.com

Jak mówi Michael, od momentu, gdy Trisha powiedziała „Tak” i do tej pory czuje się najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Jest gotów przez całe życie robić dla swojej ukochanej wszystko co w jego mocy, w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Po ślubie młodzi ludzie przeprowadzili się do dużego domu z własnym podwórkiem. Wszystko było idealne, dla pełnego szczęścia brakowało tylko śmiechu dzieci w tym ogromnym domu.

foto: laykni.com

Lekarze w każdy możliwy sposób odradzali Trishe rodzić, ale jej pragnienie i pragnienie męża, by zostać rodzicami, były silniejsze.

foto: laykni.com

Prawie sześć lat temu u Trishy i Michaela urodził się syn. Chłopiec został nazwany Maven. Urodził się w 33 tygodniu ciąży, ważył 1750 gramów i był absolutnie zdrowy! Na szczęście cecha matki nie została przez niego odziedziczona i już w wieku trzech lat przewyższył ją we wzroście.

foto: laykni.com

Maven ma już prawie 6 lat, przygotowuje się do szkoły i uczęszcza na różne lekcje przygotowawcze. Trisha prowadzi swojego bloga w sieciach społecznościowych, gdzie dzieli się momentami z życia ich rodziny.

foto: laykni.com

Para marzy o kolejnym dziecku, ale to wszystko w przyszłości.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com