Jeśli nadal uważasz, że koty są tak niezależne i samodzielne, obejrzyj ten filmik. Okazuje się, że nasze zwierzaki mają takie wrażliwe serce. Tak bardzo za nami tęsknią!

Koty mogą wydawać się bardzo niezależne i samowystarczalne, ale prawda jest taka, że ​​rozpaczliwie potrzebują naszego społeczeństwa. Dowiódł tego właściciel kotów o imionach Shorty i Cody. Rob jest trenerem personalnym i często przebywa poza domem, nawet podczas pandemii. Pewnego dnia, wychodząc, zostawił włączoną kamerę, aby obserwować co robią koty gdy go nie ma. Filmik natychmiast stał się popularny.

To dosłownie łamie serce. Warto zobaczyć jak zachowuje się Cody - a dziesięć razy pomyślisz, czy warto chodzić do pracy. Och, te odgłosy kociej melancholii! To aria niewzajemnej miłości i samotności! Trwa przez cały czas, gdy Roba nie ma w domu. Włącz głośniki, aby poczuć głębię smutku tego kota.

Source: youtube.com

Rob mówi, że dzieje się tak za każdym razem, gdy opuszcza dom: Cody chwyta jedną ze swoich zabawek w zęby i zaczyna chodzić w tę i z powrotem, miaucząc na całe gardło. „To niesamowite, że sąsiedzi jeszcze na mnie nie zaczęli narzekać” - śmieje się. Jednocześnie Shorty nie wydaje się przejmować, że właściciela nie ma w domu. Czarny kot patrzy na swojego towarzysza jak na głupiego, spokojnie leżąc na poduszce lub sofie.

Kiedy właściciel wraca do domu, Cody podbiega do niego najszybciej, jak potrafi i głośno „krzyczy” - jakby mężczyzny nie było od wieków, jakby wyjechał na kilka lat. Następnie Cody wspina się na ręce Roba i opowiada jak cierpiał, gdy właściciela nie było, jakie straszne próby spadły na jego los. Jest bardzo przekonującym gawędziarzem!

Podczas pandemii Rob i jego partner Brian zaczęli spędzać więcej czasu ze swoimi zwierzętami w ich małym mieszkaniu w Toronto. Koty chodzili za nimi wszędzie: jeśli mężczyźni wychodzili z pokoju, Shorty i Cody szli za nimi; jeśli się kładli, koty kładli się obok nich, jeśli siadali do ​​kolacji, koty biegli do ​​swoich misek.

Nasze życie nie byłoby nawet w połowie tak piękne, gdyby nie nasi zwierzaki” – mówi Rob.

Oba koty: czarno-biały Cody oraz czarny Shorty zostali zabrane ze schroniska. Rob uważa, że ​​w czasach izolacji i niepewności najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić, jest zabranie kota ze schroniska. Na świecie będzie o dwie samotne dusze mniej. „Jedną z najważniejszych cech bycia człowiekiem jest nasze wrodzone pragnienie bycia użytecznym dla naszej społeczności. Kiedy czujemy, że wnosimy swój wkład, czujemy się lepiej ”. Jeśli masz kota, masz w życiu cel, powód by być zdecydowanym i zaradnym - mówi Rob.

Po nakręconym przez niego filmie nie można już myśleć, że koty czują się świetnie bez ludzi. Miauczenie Cody'ego przypomina płacz zagubionego dziecka - lub kota, który stracił centrum wszechświata. Wiele osób twierdzi, że koty domowe po usłyszeniu Cody'ego na wideo zaczynają się martwić i szukać źródła dźwięku, nawet jeśli nigdy wcześniej nie zwracali uwagi na dźwięki z komputera - współczują.

Jeśli Ciebie też przepełnia sympatia dla wszystkich samotnych kotów, oto wskazówka doświadczonej kociej niani - wychodząc zostaw dla zwierzaka włączone radio lub po prostu muzykę lub podcasty - aby słyszał ludzką mowę.

Główne zdjęcie: google.com