Takie elementy wnętrza są znane każdemu.

Jak wyobrażamy sobie rezydencję członków rodziny królewskiej? Od razu przychodzą na myśl drogie wnętrza i ekskluzywne meble. Jednak Kate Middleton i Prince William są znacznie bliżej ludzi, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W ich domu jest miejsce nie tylko na dobra luksusowe, ale także na urocze elementy znane każdemu.

foto: wday.ru

Podczas niedawnej wideokonferencji Kate popisała się swoim salonem. Middleton pojawiła się przed kamerą na tle obrazów, ale to nie malownicze krajobrazy przyciągały uwagę, a cała kolekcja rodzinnych fotografii. Trudno polemizować z tym, że otoczenie wywołuje uśmiech: dumna mama umieściła zdjęcia dzieci w najbardziej widocznym miejscu.

foto: wday.ru

Wśród portretów można zobaczyć wzruszające wspólne zdjęcie Kate i księcia Louisa, zrobione w dzikim ogrodzie: księżna Cambridge czule przytula syna i entuzjastycznie przygląda się znalezisku dziecka. Na półce było też wspólne zdjęcie Charlotte i George'a. Wtedy córka Middleton po raz pierwszy poszła do szkoły. Mąż Kate również był na tych zdjęciach. Do dekoracji salonu żona księcia wybrała zdjęcie Williama z podróży po Afryce.

foto: wday.ru

Księżna pasjonuje się fotografią, a w jej portfolio znajdują się piękne portrety, które ona sama zrobiła. Na przykład piękne zdjęcie George'a, które Kate zrobiła w jego szóste urodziny, podbiło serca publiczności. Na zdjęciu młody książę wygląda uroczo i nie ma nic dziwnego w tym, że Middleton uzupełniła kolekcję właśnie tym zdjęciem.

Ale prawie każdy z nas ma podobną półkę w domu! Teraz jeśli usłyszysz, że oprawione zdjęcia należą już do przeszłości i psują wnętrze, po prostu pokaż sceptykowi wystrój salonu rodziny królewskiej.

Główne zdjęcie: wday.ru