Zwierzaki domowe są bohaterami większości najzabawniejszych i najsłodszych filmików w Internecie, które podbijają serca ludzi na całym świecie

Umiejętności rodzicielskie tego retrievera są niesamowite, każda mama będzie zazdrościć tej umiejętności uspokajania dzieci!

Materiał filmowy pokazuje, jak pies rasy retriever wchodzi do pokoju ze swoimi szczeniakami. Siedem maleństw, które mają zaledwie 8 tygodni, nie potrafią powstrzymać emocji i otaczają matkę ze wszystkich stron. Wydawałoby się, że wszystko jest takie urocze, ale pies tak nie myśli - w jednej chwili zatrzymuje się, warczy i szczeka na swoje dzieci. Ci natychmiast milkną, rozchodzą się w różne miejsca i leżą cicho. Szczególnie odważny szczeniak dostaje drugie ostrzeżenie i też się uspokaja.

Source: youtube.com

Internauci byli naprawdę zaskoczeni zdolnością psa do natychmiastowego uspokojenia szczeniąt, a w komentarzach zauważyli, że jest to najbardziej niezwykły filmik o psach, jakie widzieli. Nie jest to zaskakujące! Wiele osób będzie zazdrościć tego rodzaju wychowania.

Główne zdjęcie: sputnik-georgia.ru