Nie oznacza to, że facet z jajami to partner, który będzie pasował do każdej kobiety. Taki młody człowiek będzie wyróżniał się odwagą, zdecydowaniem, niektóre cechy charakteru będą w nim szczególnie wyraźne. Właściwie ciężko jest znieść takiego człowieka.

Chociaż nie wszystkie dziewczyny preferują takich mężczyzn, nadal istnieją. Najczęściej rodzą się pod kilkoma znakami zodiaku.

Baran

Przedstawiciele spod tego znaku wyróżniają się asertywnością. Baran przejmie inicjatywę, pokaże, jak bardzo jest odważny i zdecydowany. Przy nich młoda dama poczuje się mile widziana i kochana. Ale to będzie trwało dopóki Baran nie złamie serca swojej partnerce. Potrafi to zrobić.

Skorpion

Ci młodzi ludzie mają dużo energii. Będą gotowi podzielić się nią ze swoją partnerką, aby zapewnić jej niezapomniane wrażenia. Skorpiony przeprowadzą najbardziej śmiałe eksperymenty w łóżku, zademonstrują swoją pasję, pragnienie zupełnie nowych doznań.

Strzelec

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem mają żądzę życia. Strzelec chętnie zanurzy się w przygodach, spróbuje czegoś nowego, oryginalnego. Dla nich najważniejsze jest awanturnictwo. Jedyną złą rzeczą jest to, że stałość nie jest nieodłącznym elementem Strzelca: dość często zmieniają partnerów, nie są nieśmiali z tego powodu.

Bliźnięta

Młodzi ludzie z tej konstelacji wiedzą jak zrobić aby dziewczyna była szczęśliwa. Będą szukać czegoś nowego, dostarczą partnerce niesamowitych wrażeń. Bliźnięta są cudownymi kochankami, co jest ich „atrakcją”. W zamian nie będą żądać niczego. Ważne jest dla nich, aby ich partnerka po prostu czuła się szczęśliwa.

Rak

Ci ludzie nigdy nie przestają się uczyć. Czytają literaturę, wprowadzają w życie wszystko, czego się nauczyli. Raki wykorzystują metody prób i błędów, aby dowiedzieć się, co lubi dziewczyna i co ją podnieca. Tacy mężczyźni są bardzo emocjonalni i namiętni. Mogą być romantykami, potrafią łatwo zdobyć serce każdej kobiety.

Jeśli dama ma ochotę znaleźć faceta z jajami, to powinna zwrócić uwagę na przedstawicieli wspomnianych konstelacji. Na pewno nie zawiodą młodej damy, dadzą jej uczucia i emocje, za którymi tęskni.

Główne zdjęcie: google.com