Talent nie ma granic. Czasami na prowincji można znaleźć prawdziwe diamenty. W małym miasteczku w obwodzie swierdłowskim znajduje się niezwykły mistrz. Nie tylko wie jak pięknie i profesjonalnie ciąć, ale na bieżąco śledzi wszystkie trendy w branży fryzjerskiej.

foto: lemurov.net

Niedawno zwróciła się do niego dziewczyna, która naprawdę chciała zmiany. Postanowiła zacząć od włosów. Mistrz dokładnie ocenił stan włosów i okazało się, że pozostawia wiele do życzenia.

foto: lemurov.net

Rozjaśnianie doprowadziło do nadmiernego wysuszenia i rozdwajania końcówek, a loki ogólnie wyglądały matowo i nieatrakcyjnie. Dlatego zdecydowano się działać radykalnie.

foto: lemurov.net

Krótkie fryzury są modne tego lata. I patrząc w przyszłość powiemy, że bohaterka właśnie z taką fryzurą opuściła salon. Prawie wszystkie „martwe pasma” zostały obcięte, a włosy nabrały naturalnego, świeżego wyglądu.

foto: lemurov.net

Aby dodać atrakcyjności, zdecydowano się na koloryzację włosów na rudy kolor z cienkimi jasnymi pasmami, które podkreślają główny kolor.

foto: lemurov.net

Po tym, jak wizażystka popracowała trochę nad wizerunkiem dziewczyny, ona po prostu nie rozpoznała siebie w lustrze. Klientce spodobał się jej nowy wygląd.

Główne zdjęcie: lemurov.net