Według PureWow, historyk i ekspert w dziedzinie astrologii Stephanie Sengwe wymieniła znaki zodiaku o najbardziej rozwiniętej intuicji.

Według Sengwe, „szósty zmysł” tych znaków działa tak dobrze, że inni często myślą, że są medium.

Raki zauważają najmniejszą zmianę w zachowaniu ludzi. Potrafią zauważyć każdy drobiazg, nawet jeśli nie trzymałeś się za ręce ze swoim partnerem lub powiedziałeś „Cześć” bez patrzenia w oczy. Raki od razu wiedzą, że miałeś zły dzień. Przedstawiciele spod tego znaku najlepiej radzą sobie z rozwiązywaniem emocjonalnych zagadek, a jednocześnie zawsze są gotowi wysłuchać i pomóc w trudnych chwilach.

Wrażliwe Ryby są tak spostrzegawcze, że zauważają i mówią, że coś jest z tobą nie tak, nawet zanim to sam zauważysz. Stephanie Sengwe zauważa, że ​​tym znakiem wodnym rządzi Neptun, planeta fantazji. Dlatego nie jest zaskakujące, że Ryby zaczynają marzyć o czymś na długo przed tym, zanim to się stanie.

Pomimo tego, że Skorpiony są znane ze swojej tajemniczości, są w stanie ujawnić najgłębsze i najciemniejsze sekrety pozostałych. Według eksperta od astrologii, intuicja Skorpiona związana jest raczej z „wibracją”, więc mogą wyczuć nadchodzący problem, zanim pojawi się na horyzoncie. Sengwe odradza również próby oszukania Skorpionów. Przedstawiciele spod tego znaku są z natury dociekliwymi ludźmi, więc każde podejrzenie związane z próbą ukrycia czegoś przed nimi automatycznie sprawia, że ​​stajesz się persona non grata.

Główne zdjęcie: google.com