Spośród milionów zwierząt w schroniskach tylko kilka znajduje dla siebie nowych właścicieli, a prawie zawsze głównym powodem jest niewłaściwy wygląd. Ktoś od urodzenia wcale nie jest uroczy, niektórzy zostały dotknięte przez trudne życie, a jeszcze inne po prostu zrozpaczone i pozostały smutne na zawsze. Z kotką o imieniu Fasolka wydarzyło się to od razu wszystko, więc zakończenie jej historii zapowiada się jak cud.

Fasola. Nie jest smutna, zawsze taka.

foto: lemurov.net

Z pochodzenia kotka jest egzotycznym krótkowłosym, ale w rzeczywistości - bezdomnym kundlem

foto: lemurov.net

Pierwsze miesiące Fasolki nie były proste, kiedy ją znaleźli, była pokryta strupami

foto: lemurov.net

Kotka ma wrodzoną wadę łap, problemy z nerkami i oczami, jest fizycznie słaba i zawsze smutna

foto: lemurov.net

Ale to nie miało znaczenia dla dziewczyny o imieniu Francesca Frankin

foto: lemurov.net

Francesca całe dzieciństwo spędziła w otoczeniu kotów, szaleje za nimi i ledwo spędziła rok w wynajmowanym mieszkaniu, w którym zabronione jest trzymanie zwierząt. Następnie przeniosła się do nowego miejsce i od razu udała się na teren miejscowego schroniska dla zwierząt w poszukiwaniu nowego zwierzaka. Tam zobaczyła Fasolkę, która przez kilka miesięcy nieustannie znajdowała się w outsiderach - chory i smutny kot, którego niewiele osób potrzebuje. Ale Francesca miała inne zdanie, następnego dnia włożyła najlepszą bluzkę i poszła zapoznać się z Fasolką.

W rzeczywistości była to miłość od pierwszego wejrzenia

foto: lemurov.net

Francesca dosłownie wybuchnęła płaczem, kiedy zobaczyła Fasolkę. Ze szczęścia!

foto: lemurov.net

Oczywiście, że zabrała ją do domu! Jak inaczej?

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Od tego czasu Fasolka uspokoił się, wyzdrowiał, stał się zabawnym i czułym kotkiem. Wciąż boi się, że wróci do schroniska, dlatego stara się nie opuszczać gospodyni, gdy jest w domu. Może się wydawać, że nadal jest smutna, ale to tylko charakterystyczny wyraz jej fizjonomii. Była „smutna kotka” stała się najszczęśliwszą na świecie!

Główne zdjęcie: lemurov.net