W 1990 roku ukazał się kultowy film „Pretty Woman”. Aktor Richard Gere, który grał w nim główną rolę, stał się wówczas dla wielu idolem i wzorem idealnego mężczyzny. Kobiety urzekał wizerunek bohatera, a sam Richard przez wiele lat utrzymywał status jednego z najbardziej pożądanych aktorów Hollywood.

https://www.instagram.com/p/CM9vQWHJYMl/?utm_source=ig_embed

Obecnie Richard Gere ma 71 lat i od 6 lat pozostaje w szczęśliwym związku z hiszpańską dziennikarką Alejandrą Marią Silvą Garcia-Baquero. Aktor miał szczęście ze swoją ukochaną - oprócz tego, że kobieta wygląda niesamowicie, to nigdy nie próbowała stać się sławna jego kosztem. Można to zobaczyć w jej mediach społecznościowych. Na przykład na Instagramie Alejandra rzadko publikuje wspólne zdjęcia z Richardem, a te, które kobieta jednak pokazuje publiczności, są przepełnione prawdziwymi romantycznymi uczuciami.

https://www.instagram.com/p/B08Ju0aJxXF/?utm_source=ig_embed

Niedawno ukochana aktora udostępniła subskrybentom zdjęcie, na którym siedzi z Richardem nad brzegiem morza. Fani byli bardzo zadowoleni ze wspólnego ujęcia pary. Pomimo wieku Richard dla wielu nadal pozostaje idolem. Para razem wygląda bardzo harmonijnie - subskrybenci Alejandry wielokrotnie zauważyli to w komentarzach.

https://www.instagram.com/p/Bi1xJgiD-Zc/?utm_source=ig_embed

Richard i Alejandra rzadko pojawiają się na imprezach towarzyskich. Para woli nie ujawniać publicznie swoich uczuć. Nadal jednak można ich razem zobaczyć publicznie, tylko wydarzenia, w których aktor i dziennikarka biorą udział, są dalekie od imprez hollywoodzkich.

Wraz ze swoją ukochaną Richard wielokrotnie brał udział w akcjach charytatywnych. Para jest członkiem organizacji „Open Arms”, której działalność polega na poszukiwaniu zaginionych migrantów na Morzu Śródziemnym. Zadaniem uczestników jest pomoc organizacji w prowadzeniu akcji poszukiwawczo-ratowniczych, a także wsparcie uchodźców z Afryki.

Należy powiedzieć, że małżonkowie mają dwoje dzieci. Jednym z nich jest ich wspólny syn Alexander, który w tym roku skończył dwa lata. I drugie dziecko, Alberto, które pojawiło się w pierwszym małżeństwie Alejandry z biznesmenem Govindem Friedlandem. Richard przyjął chłopca jako swojego i jest w pełni zaangażowany w jego wychowywanie.

Czasami żona aktora publikuje zdjęcia swoich synów na swoim Instagramie, ale stara się nie pokazywać twarzy. To po raz kolejny podkreśla fakt, że małżonkowie prowadzą zamknięty tryb życia i, w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd, wolą pozostawić swoje życie prywatne za kulisami.

Główne zdjęcie: lemurov.net