Boyd Abbott, starszy mężczyzna, zaczął dokarmiać tego trójnogiego kota prawie dziesięć lat temu. Ogólnie od dawna opiekuje się lokalnymi bezpańskimi kotami, ale ten kot, który nazywał się Bubby, poszedł dalej niż inne. W sensie dosłownym, bo kiedyś pan Abbott znalazł go we własnym domu, w kuchni.

https://www.instagram.com/p/CH8y4VAsE9B/?utm_source=ig_embed

Bubby zaczął często odwiedzać dom rodziny. Flirtował ze wszystkimi mieszkańcami domu, ale szczególnie z Boydem, lubił, kiedy drapano go za uchem. Ale kot nie zostawał na zawsze, zawsze wychodził z domu w swoich ważnych sprawach.

Boyd Abbott zmarł w 2017 roku. Ale jego córka nadal wystawiała miski dla Bubby'ego, przywiązała się do kota i wierzyła, że to jest jej silny związek ze zmarłym ojcem. Jednak w pewnym momencie kot przestał się pojawiać.

https://www.instagram.com/p/CJAK4CUsdAu/?utm_source=ig_embed

Wyjaśnienie przyszło szybko: zdjęcie Bubby'ego pojawiło się na stronie lokalnego schroniska. Okazało się, że dzięki staraniom przyjaciela Boyda Abbotta, upewniono się, że Bubby znalazł stałą rodzinę. Wszystko zaczęło się od tego, że próbował złapać kota przy pomocy ochotników, ale zwierzę okazało się bardziej przebiegłe.

https://www.instagram.com/p/CHndxp3spl0/?utm_source=ig_embed

Bubby przestał ufać mężczyźnie i zniknął na kilka miesięcy. Ale po chwili pojawił się na werandzie przyjaciela państwa Abbott z odmrożeniami i obrażeniami. Nowe życie zaczęło się w schronisku, do którego przekierował go mężczyzna.

https://www.instagram.com/p/CK7HR0nsvPg/?utm_source=ig_embed

Bubby'emu pomogła w przystosowaniu się wolontariuszka o imieniu Sarah. To do jej domu wyjechał charyzmatyczny trójnogi kot. Dopiero niedawno, w Dzień Świętego Patryka, przeszedł do innego świata do swojego przyjaciela Boyda. Sarah i rodzina Abbott wierzą, że prowadził wspaniałe i satysfakcjonujące życie.

Główne zdjęcie: lemurov.net