Połowa przechodniów jest po prostu zaskoczona, a druga połowa jest zła – po co się tak znęcać nad zwierzęciem? Ale nie, nikt czegoś takiego nie robi, a długie rzęsy cockapoo Walta są takie z natury. Nie jest łatwo w to uwierzyć, ale jego właścicielka zapewnia - wszystko jest naturalne. Jedynie może trochę pomalowane.

To jest Walt, pies o najpiękniejszych oczach wszechczasów

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Jak zauważyła jego właścicielka Chloe Shaw z Romford w hrabstwie Essex, ma takie rzęsy od szczeniaka. Jednak Walt jest nadal mały, ma zaledwie 10 miesięcy. Kupiła go ze względu na jego wygląd, ale istnieje również zawodowe zainteresowanie - Chloe jest groomerem. Zainteresowała się tym, jak bardzo pięknego zwierzaka można zrobić z już pięknego psiaka z natury.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Przystojny Walt to rozpieszczone stworzenie. Codzienne kąpiele i szczotkowanie, które zajmują dużo czasu. Co kilka tygodni korekcyjna fryzura i lakier do paznokci. On przyciąga dużo uwagi i nauczył się jak można z tego korzystać. Walt uwielbia być chwalony, podziwiany za swoje rzęsy, zawsze jest w centrum uwagi.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Jednak jest jeden problem - weterynarze radzą skrócić rzęsy. Z tą długością mogą powstać różnego rodzaju problemy przez co wzrok może się zepsuć. Ale Chloe jest pewna - dopóki opiekuje się Waltem, wszystko będzie dobrze.

Główne zdjęcie: lemurov.net