Para ma kolejnego wnuka.

Związek Goldie Hawn i Kurt Russell jest prawdziwym wzorem do naśladowania. Wydaje się, że legendarna para ma wszystko, czego można sobie życzyć: udana kariera, szczera miłość do siebie, szczęśliwe dzieci i wnuki. Goldie i Kurt świetnie czują się w roli dziadków. Ostatnio w dużej rodzinie znowu nastąpiło ważne wydarzenie - ich wspólny syn Wyatt po raz pierwszy został ojcem!

foto: wday.ru

Niedawno u Wyatt Russell i jego żony Meredith Hagner urodził się syn. Świeżo upieczona mama ogłosiła dobrą wiadomość na swoim Instagramie. Aktorka udostępniła rodzinną sesję zdjęciową dla magazynu Vogue, która była wyjątkowa dla Wyatta i Meredith. „Dwa tygodnie po zrobieniu tych zdjęć urodził się Buddy Prine Russell!" - skomentowała.

https://www.instagram.com/p/CMSfabLspOX/

Subskrybenci i przyjaciele pogratulowali małżonkom narodzin dziecka. „Gratulacje! Świetne imię”, „Piękna mama”, „Niesamowite! Gratulacje!”, „Mali chłopcy są najlepsi!” - pisali do niej w komentarzach.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Warto zauważyć, że syn stał się pierworodnym nie tylko dla Wyatta i Meredith, ale także dla Goldie i Kurta. Oczywiście para od dawna nazywana jest dziadkami. Kate Hudson urodziła trójkę dzieci, podobnie jak Oliver Hudson. Jednak nowonarodzony Buddy jest pierwszym biologicznym wnukiem Hawna i Russella. Dlatego można pogratulować nie tylko rodzicom dziecka.

Nawiasem mówiąc, Goldie zdążyła już zdobyć status wspaniałej babci. Kiedy Kate urodziła córkę, Hawn spędzała dużo czasu z dzieckiem i udzielała córce pomocnych rad. Fani są nawet zazdrośni o wnuki aktorki, bo takiej pozytywnej babci jeszcze trzeba poszukać.

Główne zdjęcie: wday.ru