Upartość nie jest aż tak złą cechą. Może bardzo pomóc w osiągnięciu czegoś w tym życiu. Prawda, są też minusy, szczególnie uparte osoby nie są zbytnio lubiane.

Są więc znaki zodiaku, których przedstawiciele są uważani za najbardziej upartych w całym kręgu zodiaku. Jeśli ci ludzie coś postanowili, nie ma sensu próbować zmienić ich zdanie.

Baran jest uważany za jednego z najbardziej upartych znaków. I rzeczywiście tak jest. Chociaż Baran nie jest tyle uparty, jak zdecydowany.

Kiedy Baran coś zdecyduje, z całych sił idzie do celu. Przeszkody dla przedstawiciela tego znaku po prostu nie istnieją, ewentualnie tymczasowe trudności, nic więcej.

Ale z drugiej strony to przedstawiciele Barana z reguły osiągają sukces. Jednocześnie Baran nie będzie długo siedział w bezruchu, najprawdopodobniej wyznaczy dla siebie nowe cele i szczyty, które należy pokonać.

Przedstawiciele znaku Byka są również uważani za jednych z najbardziej upartych. Ale w przeciwieństwie do wszystkich innych Byk jest przerażającym materialistą. Co więcej, charakterystyczne jest dla nich zarówno pędzić naprzód, jak i spokojnie analizować każdy krok.

Cele Byka są zawsze jasne i zrozumiałe. Nie ma wzniosłych, pięknych ideałów, przedstawiciele tego znaku szybko wyrastają z takich bzdur. Trudno ich zwabić słodkimi przemówieniami i głośnymi obietnicami. Ale jeśli Byk rozumie i zdaje sobie sprawę z korzyści... nic nie może go powstrzymać.

Przedstawiciel tego znaku może dołożyć wszelkich starań dla osiągnięcia swoich celów, nie obciążając się zbytnio refleksją na temat poprawności lub moralności. Będą raczej przemyślenia z serii: jak przewijać wszystko, aby nie dać się złapać.

Przedstawiciele znaku Panny są również jednymi z najbardziej upartych ludzi. Ale tu są również małe zastrzeżenie. Panny raczej nie są uparte, ale fanatyczni.

Cel został ustalony, nawet jeśli w tej chwili nie jest bardzo realny - przedstawiciel tego znaku mimo wszystko pójdzie do niego. Poważnie, czasami przedstawiciele tego znaku mogą robić rzeczy nie do pomyślenia, uparcie podążając za zamierzonym celem.

Cel uświęca środki - tak jest w przypadku przedstawicieli tego znaku.

I oczywiście przedstawiciele Koziorożca. Są też bardzo upartymi ludźmi, chociaż bardziej prawdopodobne jest, że odgrywają tu rolę ambicje. To normalne, że pracują dużo i przez długi czas, podejmują kroki proporcjonalne do postawionych zadań, aby w końcu osiągnąć to, czego chcą.

Upór Koziorożca to zawsze ambicja pomnożona przez dokładne obliczenia. I oczywiście ci ludzie nigdy nie robią czegoś, co byłoby przeciwko ich zainteresowaniom.

Utrzymanie uwagi Koziorożca w takim przypadku jest po prostu nierealne i bez względu na to, jak opłacalna może być sprawa. Ponieważ Koziorożec prędzej czy później porzuci wszystko i pójdzie robić, co mu się podoba. I absolutnie niemożliwe będzie go przekonać.

Główne zdjęcie: google.com