Kto, kto i ty wiesz, jak rozumieć uczucia - własne i innych.

Inteligencja emocjonalna (lub EQ) to umiejętność rozpoznawania, interpretowania, wyrażania i kontrolowania emocji - zarówno własnych, jak i tych wokół ciebie. Astrologowie uważają, że u niektórych osób inteligencja emocjonalna może być rozwinięta naturalnie. Powiemy Ci, które znaki zodiaku mają zwykle najwyższe EQ.

Ryby

Spostrzeganie rzeczy z punktu widzenia innych ludzi jest tym, w czym jesteś najlepszy. Kochające i opiekuńcze Ryby mają wyjątkową inteligencję emocjonalną: zawsze starają się okazywać empatię i doceniać uczucia innych ludzi.

Bliźnięta

Twoja inteligencja emocjonalna pozwala przede wszystkim radzić sobie z negatywnymi emocjami: nie zamiatasz ich pod dywan, nie próbujesz ich zagłuszyć, a wręcz przeciwnie, odważnie patrzysz im w oczy i szczegółowo analizujesz . To pozwala wyjść zwycięsko z każdej sytuacji życiowej.

Rak

Jeśli ktoś potrzebuje pocieszenia i wysłuchania, powinieneś zostać wezwany. Jesteś niesamowicie empatycznym słuchaczem i jesteś w stanie zrozumieć emocje innej osoby bez słów. Jednocześnie nie wahasz się otwarcie mówić o swoich uczuciach i dokładnie analizować wszystkie swoje emocje.

Lew

Wygląda na to, że Lwy postawił sobie za zadanie bycie duszą towarzystwa na całym świecie - i zyskali reputację jednego z najbardziej czarujących znaków zodiaku. Naprawdę wiesz, jak wyczuwać nastrój innych i trzeźwo oceniać mocne i słabe strony, zarówno swoije, jak i innych. Czy to nie supermoc?

Waga

Utalentowani obserwatorzy, potraficie po mistrzowsku interpretować mowę ciała rozmówcy i rozpoznawać jego uczucia. Jednocześnie nie możesz pozostać obojętnym i dążysz do harmonii i sprawiedliwości.

Główne zdjęcie: glamour.ru