Rozpoczęła się retrogradacja Merkurego? Wszystkie plany się pokrzyżowały? Facet zerwał poprzez SMS-a? Bez względu na to, co się stanie, przedstawiciele tych trzech znaków zodiaku nie tracą odwagi i wychodzą z trudnej sytuacji z podniesionymi głowami. Jak ci się to podoba, Jamesie Bondzie?

Panna

Ciekawy paradoks: uwielbiasz planować wszystko w najdrobniejszych szczegółach, ale jednocześnie wcale się nie gubisz, gdy wszystko nagle nie idzie zgodnie z planem (a czy w ogóle jest inaczej?). W rzeczywistości jest to proste - zawsze masz w zanadrzu plan awaryjny. Okay, nawet jeśli nie, to natychmiast wymyślisz. W każdej trudnej sytuacji natychmiast włączasz analityczny umysł i wykorzystujesz swoje zdolności organizacyjne. Pytanie testowe: co może cię zdezorientować? Zgadza się: nic.

Strzelec

Bez względu na to, jaki dramat życiowy przeżywasz, próbujesz znaleźć w nim coś pozytywnego. Wszelkie trudności postrzegasz jako cenne doświadczenie i okazję do zbadania siebie, swoich mocnych i słabych stron, swoich emocji. Wszystko, co cię nie zabije, wzmocni cię. Powiedzmy więcej - perypetie życiowe często stają się dla ciebie źródłem żartów i anegdot. Kto jeszcze może tak wesoło opowiadać o tym, jak upuścił swój smartfon na kafelki już pierwszego dnia po zakupie?

Byk

Zła passa? Nie z tobą! Jesteś takogarnięty i przedsiębiorczy, że wszelkie sytuacje kryzysowe postrzegasz jako najbardziej zwyczajne zadanie, którego należy się podjąć i wykonać. I tak postępujesz. Co więcej, wyzwania pobudzają cię i wydają się aktywować twoje ukryte zdolności (zauważyłeś to?). A twoja energia wystarczy nie tylko tobie, ale i tym, którzy potrzebują twojej pomocy.

Główne zdjęcie: google.com