Miłość nie wybiera do kogo przyjść i do czyjego serca zapukać, więc tym razem zapukała do tych wspaniałych ludzi i oni ją wpuścili. Młoda i piękna dziewczyna z facetem przykutym do wózka inwalidzkiego wyglądają na absolutnie szczęśliwą parę i nie obchodzi ich, co myślą o nich inni.

foto: laykni.com

Początkowo 25-letnia Hannah Aylward i 26-letni Shane Berkow nie byli rozumiani przez wielu, byli traktowani z pogardą i wielu unikało kontaktu z nimi. Para poznała się trzy lata temu, dziewczyna zakochała się w facecie z wrodzoną chorobą nerwowo-mięśniową - rdzeniowym zanikiem mięśni.

foto: laykni.com

A po tym, jak nakręcili inspirujące wideo na YouTube ze swoją historią miłosną, zostali zbombardowani gniewnymi i osądzającymi komentarzami.

foto: laykni.com

Para mieszka w Pensylwanii. Shane od 2 roku życia porusza się na wózku inwalidzkim, a Hannah jest całkowicie zdrowa.

foto: laykni.com

Nawiasem mówiąc, powstał nawet film dokumentalny o życiu tego faceta. Dopiero po jego premierze Hannah Aylward zainteresowała się jego historią, nawiązała z nim kontakt.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Shane przyznaje, że polubił dziewczynę od razu, kiedy zaczęli pisać ze sobą. „Bardzo się tym martwiłem i zdałem sobie sprawę, że chcę się z nią komunikować, aby ją poznać. Odpowiadałem jej tak szybko, jak mogłem i niecierpliwie czekałem na jej listy.”

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Po pewnym czasie para się spotkała i młodzi ludzie zdali sobie sprawę, że nie chcą już być w separacji.

foto: laykni.com

W ostatnim filmie omówili plany dotyczące posiadania dzieci w przyszłości. Na swoim kanale YouTube mają już ponad 120 tysięcy subskrybentów.

foto: laykni.com

„Naszym celem jest pokazanie, że niepełnosprawność i rwiązek taki jak nasz są normalne” – mówi Shane.

foto: laykni.com

Na koniec chciałabym powiedzieć, że wokół niepełnosprawności panuje obecnie wiele stereotypów i uprzedzeń, wielu uważa, że tacy ludzie nie są godni miłości, posiadania rodzin i dzieci, a ta para udowadnia coś przeciwnego i ich radosne uśmiechy nie mogą kłamać.

foto: laykni.com

Jak myślisz, czy mogą istnieć prawdziwe uczucia między zdrowymi ludźmi a tymi, których świat ogranicza choroba?

Główne zdjęcie: laykni.com