Stworzenie szczęśliwej rodziny to marzenie wielu ludzi. Ale nie każdy ma to marzenie na pierwszym miejscu. Ryby, Lew i Panna to najbardziej rodzinne znaki zodiaku, mają szczególny talent do tworzenia jednostki społecznej.

Każdy znak zodiaku ma swoje zalety i wady do życia rodzinnego. Ale najlepszymi i najbardziej przykładnymi członkami rodziny są Ryby, Lwy i Panny. Ich siła i sukces zawsze czerpie z rodzinnego ogniska.

Lew

Na pierwszej pozycji tej listy znajduje się najbardziej samolubny znak zodiaku - Lew. Jak przystało na króla zwierząt i założyciela rodu. Chociaż jest samolubny, ale jeśli Lew powiedział „moje”, to zdecydowanie na leży to do niego.

Mimo całej miłości do siebie, z troską traktuje swoją rodzinę. Jego rodzina jest jego wizerunkiem. Nie jest też możliwe, aby w społeczeństwie jego wizerunek wyglądał źle.

Laury i honor dla króla zawsze i wszędzie. Członkowie rodziny chwalą głowę rodziny jako troskliwego ojca i męża (w przypadku Kobiety Lwa jako matkę i żonę). Jeśli w rodzinie są dwa Lwy, będzie to bardzo rzadki związek. Takie sojusze nie układają się dobrze.

Lew nie jest gotowy, by dzielić tron i chwałę. Lew zawsze dąży do sławy i szacunku. Pomimo tych cech Lwy są sprawiedliwi i powściągliwi. W społeczeństwie ten znak zodiaku nigdy nie pozwoli sobie podnieść głosu na swoją rodzinę.

Planetą patronem jest Słońce. Jasne i promienne Lwy zawsze wygrzewają się w promieniach swojej sławy. Lew nie potrzebuje cudzego sukcesu.

Panna

Panna zajmuje zaszczytne drugie miejsce. Umiar, dokładność i zrozumienie pomagają Pannie stworzyć silną i mocną rodzinę. Wszystko jest zawsze pod dostatkiem, ale nie w nadmiarze.

Równość każdego członka rodziny i podział obowiązków między domowników pomaga kontrolować sytuację w domu. Umiejętność słuchania i empatii pomaga w tworzeniu nie tylko więzi rodzinnych, ale także przyjaźni.

Pracowitość Panny zaszczepiają w swoich dzieciach niemal od kołyski. Cechą rodziny Panny będzie to, że wszystko, co zostanie zdobyte, zostanie zdobyte przez uczciwą i żmudną pracę.

Planetą patrona jest Merkury. Umiejętność analizowania i poprawnego patrzenia na wszystko, co dzieje się w rodzinie, nawet gdy nie ma jej w pobliżu, to talent nieodłączny od Panny.

Zanim Panna podejmie ostateczną decyzję w jakiejkolwiek sprawie, najpierw to przemyśli, przeanalizuje, a dopiero potem podejmie ostateczną decyzję. Porządek i dyscyplina, wszystko na swoim miejscu - tak Panna buduje swoje rodzinne ognisko.

Ryby

Bardzo ostrożnym znakiem zodiaku przy tworzeniu rodziny są Ryby. Późne małżeństwo, długie rozważania w wyborze partnera w życiu pozwalają Rybom uniknąć rozwodów i pochopnych decyzji. Jeśli Ryby mają dzieci, na 80% zostały zaplanowane.

Ryby nie zatrzymają się i nie powrócą, odejdą i rozpoczną nowe poszukiwania. Małżeństwa Ryb tworzą się bliżej 30 roku życia lub później. Stojąc na nogach i mogąc przynajmniej coś dać swojej rodzinie, spróbują żyć razem, na swój sposób sprawdzając zgodności charakterów.

Ryby to typowe introwertycy i nie lubią eksponować swoich rodzinnych wartości.

Planeta patron - Neptun. Pomimo wszystkich mitów i legend o tej planecie, obdarza Ryby harmonią oraz zdolnością do marzeń i tworzenia. O jakiej rodzinie marzą Ryby, taka będzie. Wszystkie ich pomysły i plany są dość łatwe w realizacji, ponieważ wiedzą dokładnie, czego potrzebują.

Tak różne, ale takie rodzinne znaki zodiaku bardzo dobrze wiedzą, jak zbudować swoją rodzinę. Krok po kroku, tylko dla rodziny, tylko dla dobra rodziny. Wytrwałość i ciężka praca, umiejętność doceniania siebie i swojego domu, pomaga takim znakom zodiaku tworzyć mocne małżeństwa.

Główne zdjęcie: google.com