Zdarza się, że patrzysz na osobę i myślisz - nic specjalnego, zwykły chłopak lub dziewczyna. Dlaczego ma takie szczęście? Na co zasłużył, co takiego zrobił? Zazdrość to złe uczucie, ale są znaki zodiaku, które potrafią wyprowadzić z równowagi nawet anioły - dlaczego są tacy szczęśliwi?

Bliźnięta

Nie myśląc o niczym osoby spod tego znaku dobrze się bawią przez całe życie. Ciekawe skąd mają pieniądze - zobacz jakie nowe futro kupili. Och, te Bliźnięta. Do tego się uśmiechają, chcą się przytulać - oczywiście bo są takie piękne, wszyscy kochają osób spod tego znaku, można się przytulać. Tak naprawdę wszystko jest proste – żywioł powietrza nadaje Bliźniętom otwartości na świat.

Lew

Dumni i ważni, jak królowie. Siedzieliby w swoich pałacach, nie denerwowaliby ludzi. Ale nie - wyszli się chwalić i napawać. Lwy nawet nie myślały, że są aroganckie - cieszą się życiem i nie wiedzą, że wywołują u kogoś zazdrość. I mają szczęście, bo chroni ich Słońce – oświetla drogę i pozbywa się przeszkód.

Waga

Chodzą tak, jakby urodzili się w rodzinie królewskiej. Oczywiście nie pracują, nie znają żadnych zmartwień – przez co plecy mają proste. A może ich tak do fabryki i na trzy zmiany pod rząd, jak my, zwykli ludzie. Ich mieszkanie to marzenie. Z pewnością kogoś obrabowali, oszukali lub zawrzeli małżeństwo z rozsądku.

Patronka Wagi, Wenus, patrzy protekcjonalnie na zazdrosnych i myśli: nic nie wiesz, a Waga musi „zachować twarz”, aby wyglądać jak najlepiej w każdej sytuacji.

Strzelec

Kolejni, którzy mają szczęście - żyją tak, jakby ich matka była królową, a ojciec potentatem naftowym. I wszystko im się udaje. Ale nie ma co zazdrościć osobom spod znaku Strzelec – to po prostu ludzie, którzy żyją zgodnie z zasadą „każdy dzień jest jak ostatni” i chętnie witają każdy ranek. Strzelec również ma problemy, ale urodzony pod żywiołem ognia nie zauważa kłopotów.

Wodnik

Wesoły - raz, beztroski - dwa, energiczny - trzy. I wszystko co mają nie jest takie jak u zwykłych ludzi - samochód lepszy, dom, żona (mąż) piękniejsza. Gdzie jest sprawiedliwość? Sprawiedliwość jest w duszy Wodnika - wszystko, co mają, mają dzięki swojej pracy. Jeśli spróbują się lenić to patronująca ich planeta Uran natychmiast zejdzie na ziemię i zmusi ich do działania w nietypowy sposób.

Rodzimy się w różnych warunkach – ktoś ma szczęście, ktoś nie ma wielkiego szczęścia. Ale gwiazdy świecą jednakowo dla wszystkich i wszyscy mamy takie same szanse na sukces. Trzeba tylko nie marudzić i nie być zazdrosnym o bardziej udane znaki zodiaku - każdy może znaleźć się na tej szczęśliwej liście.

Główne zdjęcie: google.com