Zabawny koń wywołał zarówno u właścicieli, jak i u fotografa uśmiech. Choć sesja zdjęciowa nie poszła zgodnie z planem, wszyscy obecni nazwali ją najlepszą w życiu.

Ciąża to szczególny okres, który wiele par chce uwiecznić na pamiątkę. Teraz nie jest to trudne. Za dość przystępne pieniądze profesjonalni fotografowie są gotowi zrobić sesję zdjęciową o dowolnej tematyce na każdym miesiącu ciąży - od momentu przekazania rodzinie informacji o ciąży aż po narodziny dziecka. Ale czasami najlepsze zdjęcia te, które nie są planowane. Ostatnio przyszła matka z Indiany - Amanda Eckstein - otrzymała wyjątkowe zdjęcia, które, jak się wydaje, pozostaną w historii rodziny na wieki.

foto: goodhouse.ru

Mieszkająca na ranczu para chciała zrobić piękną i romantyczną sesję zdjęciową na łonie natury, w otoczeniu zieleni i swoich ulubionych koni. Na niezapomnianą sesję zdjęciową Amanda zaprosiła nawet profesjonalnego fotografa Kristen Zaffiro. Praca ze zwierzętami jest zawsze trudna - w przeciwieństwie do ludzi trudno jest zmusić je do pozowania. Więc jeśli chodzi o zdjęcia z końmi, Kristen musiała ciężko się napracować.

Zwierzęta od czasu do czasu odwracały się od kamery i skręcały „w niewłaściwą stronę” – aż na horyzoncie pojawił się koń o imieniu Kartech. Ten duży zwierzak polubił pomysł właścicieli. Szybko zaangażował się w cały proces i zaczął patrzeć bezpośrednio w obiektyw. Kristen w końcu mogła się zrelaksować i zrobić kilka świetnych zdjęć. „Chciałabym, żebyś się uśmiechnął” – powiedziała.

foto: goodhouse.ru

Potem stało się coś nieoczekiwanego: koń naprawdę zaczął się uśmiechać – miał szeroki, duży uśmiech. Wszyscy wokół się śmiali, co jeszcze bardziej zaczęło bawić Kartech. Śmiał się radośnie pokazując wszystkie swoje 40 zębów, wywołując uśmiech u wszystkich obecnych. „Śmiałam się jak nigdy dotąd! - Kristen wspomina tamten dzień. "Ta sesja zdjęciowa była najlepsza w moim życiu."

foto: goodhouse.ru

foto: goodhouse.ru

Tak się złożyło, że zabawny koń „ukradł show”, zwracając na siebie całą uwagę. Ale właściciele nie obrażają się na niego. Są zadowoleni ze zdjęć, bo nikt nie ma takich samych.

Główne zdjęcie: goodhouse.ru