Mówią, że różnica wieku nie jest przeszkodą w prawdziwej miłości. W życiu wszystko może się zdarzyć, a bohaterowie naszej opowieści są tego żywym dowodem.

Pam Shastin ma 60 lat, a jej narzeczony Jonathan Langevin tylko 21. Facet jest nawet młodszy od córki Pam! Niemniej jednak para jest szczęśliwa i wkrótce planuje ślub.

foto: kakao.im

Pam po raz pierwszy poznała swojego przyszłego ukochanego na portalu randkowym. Córki kobiety już dawno wyrosły, a ona miała nawet 6-letnią wnuczkę.

Pam nie planowała poważnego związku i weszła na stronę tylko po to, żeby porozmawiać. Przyznaje, że przez długi czas była sama i podobały jej się młodzi mężczyźni, ale wcale nie sądziła, że sprawy wykroczy poza prostą komunikację online.

foto: kakao.im

Z Jonathanem szybko znaleźli wspólny język i zaczęli spotykać się poza Internetem. Trzy miesiące później młody człowiek oświadczył się Pam. Początkowo sama próbowała go od tego odwieść, ale w końcu Jonathanowi udało się uzyskać zgodę.

foto: kakao.im

Przyjaciele i koleżanki Pam nie mogli zaakceptować jej wyboru, wielu przestało się z nią komunikować. Córki kobiety również początkowo były zszokowane, ale z czasem lepiej poznały Jonathana i przekonały się o jego szczerości. Ale rodzina pana młodego przyjęła Pam bardzo przyjaźnie, co było nieoczekiwane i przyjemne.

foto: kakao.im

Pam mówi, że z Jonathanem sama zaczęła czuć się młodsza.

„W łóżku jest niezrównany. A w dodatku Jonathan dobrze dogadał się z moją rodziną, a nawet moja wnuczka się z nim zaprzyjaźniła ”- przyznaje szczęśliwa panna młoda.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im