Wykorzystaj ten czas jak najlepiej! Inaczej gwiazdy ci tego nie wybaczą.

Lew

Abyś na początku sierpnia był na dobrej drodze do dużych (i przyjemnych) zmian, odpowiedz już teraz na swoje główne pytania: jak i gdzie chcesz się rozwijać. Gwiazdy faworyzują cię w drugiej połowie lata: równie dobrze odniesiesz sukces w rozwiązywaniu problemów zawodowych i zrozumieniu spraw sercowych. Najważniejsze jest to, aby nie trzymać się przeszłości i pozbyć się uciążliwych myśli, aby nic nie przeszkodziło ci w dostrzeżeniu nowych możliwości, które pojawiają się na twojej drodze.

Panna

Pierwsza połowa lata minęła tak, jakby jej nie było? Być może jest to powód, aby przeanalizować swój harmonogram i opracować nowy plan na lato, który będzie zawierał nie tylko projekty do pracy, ale także czas poświęcony na odpoczynek. Tak, tak, twoje hasło „nie ma czasu na odpoczynek” nie jest teraz zbyt aktualne – odpoczynek pomiędzy projektami do pracy w drugiej połowie lata przyniesie ci same korzyści. Zyskasz siłę, odkryjesz nowe źródła inspiracji - i voila, stanie się to, czego pragniesz: pod koniec lata osiągniesz to, o czym marzyłeś.

Strzelec

Cóż, nadszedł ten moment! Oto co gwiazdy mówią: druga połowa lata przyniesie wiele obiecujących okazji i szczęśliwych sytuacji. Nie sugerujemy, mówimy wprost – czas wziąć odpowiedzialność i zdecydować się na śmiałe kroki, które cały czas odkładasz. Jeśli jesteś energiczny, zacznij dążyć do celu i nie poddawaj się przed trudnościami (zawsze będą), masz gwarancję poważnego rozwoju we wszystkich sferach życia.

Główne zdjęcie: glamour.ru