Nie ma nic bardziej uroczego niż filmik o kotach, kociakach i dzieciach. W tym przypadku było tak: właścicielka śnieżnobiałej kotki sfilmowała swojego zwierzaka, który próbował zaprzyjaźnić swojego kociaka z trzymiesięczną dziewczynką. Filmik jest tak uroczy, że ma już prawie dziesięć milionów polubień.

Autorka filmiku to Pearl, mama 3-miesięcznej Blossom i jest hodowczynią kotów z Teksasu.

Source: TikTok

Teraz w domu kobiety jest dziesięć kotów i kociąt rasy ragdoll, o życiu których Pearl regularnie robi filmiki i przesyła je do TikTok. Kobieta rozmawia z kotami i używa napisów, aby zinterpretować „odpowiedzi” kota. Okazują się zabawne dialogi.

W tym filmiku kotka Summer przynosi kociaka do córki właścicielki i kładzie go obok niej. "Dlaczego przyniosłeś swoje dziecko do Blossom?" – pyta Pearl. – „Bo chcę jej go pokazać. On jest słodki. Mogą bawić się razem ”- „odpowiada” na to kotka.

W komentarzach są wzruszeni: „Boże, ona najwyraźniej chce, aby się zaprzyjaźniły”, „Najdroższy do najdroższego”. Również żartują: „Spójrz, jak należy leżeć, a ty cały czas się kręcisz!”, „Wszystkie dzieci już dawno śpią, a ty jeszcze nie”, „Kotka pewnie pomyślała że to było przedszkole i po prostu chciała zostawić swoje dziecko”.

Główne zdjęcie: chips-journal.ru