Każdy, kto pracuje dla MMA Evolve, prawdopodobnie myśli, że są najszczęśliwszymi pracownikami na świecie. Założyciel firmy i jej prezes Chatri Sityodtong niedawno dali im możliwość relaksu na Malediwach.

Pomimo trudności ekonomicznych, zarząd MMA Evolve zdołał zwiększyć aktywa firmy o 30% w 2016 roku.

Od razu widać, że są to szczęśliwi pracowni

foto: lime.energy

To nie były zwykłe wakacje. Była to w pełni opłacona wycieczka do luksusowego, pięciogwiazdkowego kurortu na Malediwach. Cityodtong wydał pół miliona dolarów na to, by pracownicy wyjechali na wymarzone wakacje.

Malediwy słyną ze swoich plaż

foto: lime.energy

Sityodtong jest w połowie Tajkiem i w połowie Japończykiem. Założył i przewodniczył mistrzostwom ONE, które uważane są za największe wydarzenie sportowe w Azji.

Pracownicy MMA zobaczyli wszystko, co mogli

foto: lime.energy

Sityodtong znany jest z hojności dla pracowników. Przed wakacjami na Malediwach wysyłał ich na wakacje do luksusowych kurortów w Indonezji i Tajlandii.

Bar Viu na Malediwach

foto: lime.energy

W wywiadzie dla brytyjskiej agencji informacyjnej Sityodtong powiedział: „Wielu moich pracowników chciałoby podróżować po świecie, ale nie ma na to środków. Większość osób w moim zespole ma skromne pochodzenie. Pochodzą z biedy, po tragedii lub nieszczęściu. Dla nich Evolve to najlepszy sposób na wyrwanie się z ubóstwa i realizację życiowych marzeń.”

To był czas, kiedy można było się wygłupiać.

Dodał: „Te nagrody to tylko mały dowód mojej szczerej wdzięczności dla wszystkich moich pracowników. Co roku pokrywam wszystkie koszty podróży do luksusowych, pięciogwiazdkowych kurortów. Kierunki mogą być bardzo nieoczekiwane”.

Hojność Sityodtonga można przypisać temu, że gdy był młody, jego rodzina żyła w skrajnym ubóstwie. Był nawet taki moment, kiedy w ogóle byli bezdomni i mogli sobie pozwolić na jedzenie tylko raz dziennie.

foto: lime.energy

Udało mu się przezwyciężyć wszelkie trudności i rozpoczął karierę w finansach. Następnie Sityodtong zaczął zakładać własne firmy. Poświęcił także czas, aby zostać mistrzem sztuk walki.

A to sam hojny właściciel - Chatri Sityodtong

foto: lime.energy

Bogactwo nie zepsuło tego Człowieka. Jego pracownicy zgadzają się, że jest dobrym facetem!

Główne zdjęcie: lime.energy