Sharon Stone postanowiła pokazać swoje zdjęcia, na których jest bez makijażu i demonstruje swoją sylwetkę. Fani zademonstrowali swoje rozczarowanie.

Niepowtarzalna Sharon Stone skończyła 63 lata w marcu. Podczas wywiadu opowiadała o tym, jak trudno było zaakceptować myśli o starzeniu się, ale tego niestety nie dało się uniknąć. Aktorka nawet na chwilę zamknęła się w łazience i postanowiła nie wychodzić, dopóki nie przyjmie swojego wyglądu.

https://www.instagram.com/p/CQ-FoDuJqdN/?utm_source=ig_embed&ig_rid=dfb9de8e-98b9-43d5-9b24-abbd600b26b3

Jak widać z ostatnich zdjęć, które opublikowała Sharon, była w stanie zaakceptować siebie i pogodzić się ze starzeniem się. Niedawno opublikowano zdjęcie, na którym pojawiła się przed subskrybentami w jasnożółtym stroju kąpielowym. Opublikowano również kilka zdjęć, na których aktorka jest całkowicie bez makijażu.

https://www.instagram.com/p/CQmXow5Jab9/?utm_source=ig_embed&ig_rid=133adaed-697e-4fb0-8839-8bda40da85ec

Powiedziano jej zarówno komplementy, jak i negatywne słowa. Niektórzy chwalili aktorkę, że w wieku 63 lat nie traci swojej atrakcyjności. „Pięknie się starzejesz” – brzmiał komentarz. Były też podziękowania za szczerość wobec fanów. Cieszyli się, że Sharon nie próbowała ukrywać swoich lat i prawdziwego wyglądu.

Są tacy, którzy po prostu zauważyli, że czas nie stoi w miejscu i prędzej czy później dotknie wszystkich. I mieli rację, bo wszyscy nie stajemy się młodsi.

Główne zdjęcie: lemurov.net