Jennifer Boyle zawsze miała koty i konie. I wszyscy żyli razem w harmonii, jak jedna wielka rodzina. Ale Jennifer nigdy nie spodziewała się, że konie i koty będą najlepszymi przyjaciółmi, dopóki nie pojawili się Champy i Morris.

foto: binokl.cc

Morris był bezdomnym kotem do 9 miesięcy. Całe życie spędził na ulicy i nie wiedział, co to znaczy mieć dom, rodzinę i przyjaciół. Dlatego, kiedy przyjęli go do rodziny, początkowo był trochę wycofany i nietowarzyski. Kilka dni później Morris poznał Champy'ego.

foto: binokl.cc

„Pozwoliłam Morrisowi zamieszkać na werandzie, aby miał czas spokojnie oswoić się w swoim nowym domu. Champi natychmiast zainteresował się swoim nowym sąsiadem i podszedł, aby się przywitać i zaprzyjaźnić z Morrisem”- mówi Jennifer. „Morris nigdy wcześniej nie widział konia i na początku był trochę nieśmiały. Champi chce zaprzyjaźnić się z absolutnie każdym, kogo spotka”.

Morris był onieśmielony wielkością i uporem Champy'ego. Ale koń delikatnie okazywał swoją życzliwość i najlepsze intencje.

foto: binokl.cc

…aż Morris w końcu się poddał.

foto: binokl.cc

„Champy dobrze opiekował się Morrisem przez około tydzień, zanim kot uspokoił się i poczuł się bezpiecznie w towarzystwie Champy'ego i zaczął okazywać życzliwość w zamian” – powiedziała Boyle.

Morris i Champy są teraz najlepszymi przyjaciółmi. Ta niesamowita para robi absolutnie wszystko razem! Nawet śpią i idą do wodopoju...

foto: binokl.cc

... pasą się razem...

foto: binokl.cc

...i oczywiście spacerują.

foto: binokl.cc

Champy uwielbia, gdy Morris organizuje przejażdżki na jego plecach. Większość czasu spędzają w swoim towarzystwie. Nawet w dni z niesprzyjającą pogodą zakładają płaszcze przeciwdeszczowe i razem spacerują na świeżym powietrzu.

foto: binokl.cc

Pomimo tego, że Morris początkowo obawiał się wielkiego Champy'ego, jego nowy przyjaciel nauczył go, że prawdziwa przyjaźń nie zależy od rozmiaru!”.

„Są najlepszymi przyjaciółmi. I całkowicie sobie ufają”- powiedziała Jennifer Boyle. „Mam cztery konie i dwa koty.

Wszyscy dogadują się ze sobą. Ale Champy i Morris to prawdziwi przyjaciele”.

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc