Piękna Rasikat pochodzi z Nigerii. Ale od samego dzieciństwa przykuwała wiele uwagi ze względu na jedną cechę. Rasikat ma bardzo piękne błękitne oczy. W swojej ojczyźnie stała się prawdziwą ciekawostką, wiele osób przychodzi do domu jej rodziców popatrzeć na niezwykłe piękno.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Oczywiście przy takiej urodzie złamała więcej niż jedno serce, zalotnicy z całej okolicy zabiegali o nią. Ale Rasikat poślubiła Abdula Oma-Dada, w którym się zakochała. Po pewnym czasie parze urodziała się dziewczynka, która odziedziczyła cechę po matce – niebieskie oczy.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Dziewczyna natychmiast stała się popularna w Nigerii, a jej rodzice zaczęli dostawać różne propozycje sesji zdjęciowych, ponieważ wiele publikacji marzyło o zrobieniu zdjęć tak niezwykłych ciemnoskórych piękności. Abdulowi nie podobała się taka popularność swojej córki, dlatego gdy urodziła się druga córka, para bardzo długo ją ukrywała. Najciekawsze jest to, że najmłodsza córka urodziła się z takimi samymi oczami.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ale kiedy rodzina zaczęła mieć problemy z pieniędzmi, mimo to przyjęli oferty pojawienia się w reklamach. Wszystko to przyniosło niezłe dochody i wielu fanów na całym świecie.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

A dziewczynom od dawna wróżono udaną karierę modelek, a nawet aktorek.

Główne zdjęcie: laykni.com