Podczas gdy Ben Afleck świętował swoje urodziny ze swoją byłą żoną i trójką dzieci, Jay-Lo odwiedziła z dojrzałą córką Emmą swoją przyjaciółkę.

Czasami wydaje nam się, że dzieci innych ludzi rosną z prędkością światła! Nie od razu rozpoznaliśmy w szczupłej dziewczynie o krótkich, zielonych włosach13-letnią córkę Jennifer Lopez, Emmę. Ubrana w spódnicę maxi, krótki top i sweterek z dzianiny, Emma wyglądała stylowo, dorównując J-Lo, ubranej w kolorowy kostium Pucci.

foto: glamour.ru

Podczas gdy Jennifer i Emma odwiedzały przyjaciela, Ben Affleck świętował swoje 49. urodziny z byłą żoną Jennifer Garner i dziećmi: 15-letnią Violet, 12-letnią Seraphiną i 9-letnim Samuelem. Według informatora, w niedalekiej przyszłości Ben wyjedzie z J-Lo za miasto, aby świętować z nią swoje urodziny, ale będzie to spokojne i odosobnione święto, w przeciwieństwie do hucznej imprezy w Saint-Tropez, którą urządziła Lopez w jej urodziny.

foto: glamour.ru

Plotki głosiły, że w urodziny J-Lo Affleck jej się oświadczy, ale najwyraźniej nie zostały one potwierdzone. Jedno wiemy na pewno: w niedalekiej przyszłości para zamieszka razem i już wypatruje dom w Los Angeles.

Przypomnijmy, że Lopez i Affleck tej wiosny odnowili swój związek. Spotykali się przez rok na początku 2000 roku i planowali wziąć ślub, ale zerwaki zaręczyny dzień przed ślubem. Plotka głosi, że 17 lat po rozpadzie udało im się wyprostować szorstkie krawędzie, które przeszkadzały im w przeszłości, a teraz Ben i Jennifer są zdeterminowani, aby zacząć wszystko od zera.

Główne zdjęcie: glamour.ru