Jak wygląda świat rządzony przez koty?

W mieście Bath (Wielka Brytania) kot położył się makiecie i spowodował pojawienie się z nim memów. Faktem jest, że zwierzak na tle makiety wygląda na ogromnego i nieproporcjonalnego do budynków i ludzi.

Zdjęcie z kotem zamieścił jeden z użytkowników Reddita. Pomimo tego, że autor wpisu na samym początku napisał, że kot leżał na makiecie, wielu w komentarzach napisało, że jest to Photoshop (podobno kot został specjalnie powiększony). Niektórzy cieszyli się, że era kociej dominacji wreszcie nadeszła.

Oryginalne zdjęcie:

https://www.instagram.com/p/CSlgKPSj2l1/?utm_source=ig_embed&ig_rid=edc6e6cc-0808-4bbc-b24a-9fa608dbdbbe

„To zdecydowanie przerobione zdjęcie. Kot na zdjęciu nawet niczego nie zepsuł!” - sprzeciwił się jeden z użytkowników.

„Tylko w tej części miasta wygląda tak dobrze. Reszta dzielnic od dawna jest w ruinach. Wszystko przez niego”- dodał inny.

foto: moya-planeta.ru

foto: moya-planeta.ru

foto: moya-planeta.ru

foto: moya-planeta.ru

foto: moya-planeta.ru

foto: moya-planeta.ru

foto: moya-planeta.ru

Pomysł ten został podchwycony przez innych i pojawiły się memy. Na jednym z nich kot naprawdę zniszczył miasto: podpalił domy, powalił rowerzystów i uszkodził samochody. Z drugiej strony do zwierzaka dołączył również gigantyczny pająk (nie wiadomo, jakiego rodzaju zniszczenia można się po nim spodziewać). Próbowali też podnieść kota dźwigiem budowlanym, ale okazało się, że jest zbyt ciężki. Według innej wersji, jego bracia przyszli kotu z pomocą. Kiedy spał, inne koty już zajęły miasto i pozbyły się ludzi.

Główne zdjęcie: moya-planeta.ru