Królowie żyją zgodnie z ceremoniałami i wszelkiego rodzaju starożytnymi tradycjami, których należy przestrzegać. Jeśli jesteś królową, to słudzy zawyją z rozpaczy. W Pałacu Buckingham znalezienie idealnych pracowników jest ogromnym problemem, ponieważ tylko nieliczni są w stanie oprzeć się wszystkim kaprysom królowej.

Słowo „dzieci” jest zabronione

foto: lemurov.net

Jak powiedziała obecna niania młodego księcia i księżniczki, Maria Borallo, zgodnie z protokołami Norland College, nie można ich nazywać „dziećmi”. Tylko i wyłącznie po imieniu.

Królewskie Corgi mają własnego szefa kuchni

foto: lemurov.net

Psy królowej nie jedzą psiej karmy. Dla zwierzaków są przygotowywane domowe potrawy przez specjalnego szefa kuchni. Główny zestaw produktów to kapusta, wątróbka, mięso królicze i ryż, ale na każdy dzień jest nowe menu.

Herbata – nie jest to takie łatwe

foto: lemurov.net

Aby zaparzyć herbatę należy wrzucić dokładnie jedną łyżkę liści, parzyć termometrem dokładnie 3 minuty, tak aby końcowa temperatura dla zielonej herbaty wynosiła 70 stopni, a dla czarnej dokładnie 100. Mleko jest dodawane bezpośrednio przed podaniem, zamiast cukru - miód.

Dwóch lokajów dla corgi

foto: lemurov.net

Nie można pozwolić królewskim psom jeść byle jak! Mają porcelanowe miski, które dwaj kamerdynerzy ustawiają w kolejności starszeństwa wśród psów, a potem odstawiają naczynia. Do tego podczas podróży corgi noszone są na rękach, aby ich łapy nie zostały uszkodzone.

Marchewka dla koni

foto: lemurov.net

Elżbieta II uwielbia sama karmić konie, dlatego marchewki są starannie przygotowywane. Umyć, obrać, przyciąć do długości królewskiego palca wskazującego i tylko tak!

Obiad jest gotowy, Wasza Wysokość!

foto: lemurov.net

Jeden z dziennikarzy został zatrudniony jako służący i przez rok pracował pod przykrywką w Pałacu Buckingham. Potem powiedział, że jeśli po prostu powiesz królowej, że obiad jest gotowy, możesz zostać ukarany fizycznie. Tylko ceremonialne zwroty, takie jak „Wasza Wysokość, obiad jest serwowany”.

Dzieci są zmuszane do zabawy na świeżym powietrzu przy każdej pogodzie, nawet jak jest zła

foto: lemurov.net

Królewskie potomstwo nie ma prawa ulegać kaprysom pogody, dlatego każdy spędza czas na świeżym powietrzu przy absolutnie każdej pogodzie. Po prostu każe się im odpowiednio ubierać i nie jęczeć.

Zamieszanie z jajkami na miękko

foto: lemurov.net

Książę Karol zażądał podania mu jajek na miękko zaraz po powrocie z polowania, ale za każdym razem wracał o innej godzinie. Przez to kucharz ustawiał nową porcję do gotowania co 3 minuty, aby danie było gotowe i nie było zimne.

Bez chrupiącej skórki i przypraw

foto: lemurov.net

Królowa nie może ryzykować zatrucia ani bólów brzucha. Dlatego tylko woda butelkowana, bez przypraw i egzotycznych produktów, tylko mięso poddane obróbce termicznej, bez mięsa wędzonego i suszonego. A co najważniejsze - bez chrupiącej skórki na kromkach chleba!

Główne zdjęcie: lemurov.net