Pierwszy filmik tego wspaniałego szczeniaka pojawił się na TikToku pod koniec lipca. Został opublikowany przez kobietę, która zajmuje się ratowaniem tej rasy psów. Do tej pory wideo zyskało prawie sześć milionów wyświetleń.

Piąta łapa nie przeszkadza szczeniakowi w dobrym samopoczuciu i komunikacji z innymi psami.

Młodą suczkę nazwano Chanel w hołdzie dla kultowych perfum designerskiej marki Chanel No. 5. Obecnie mieszka w Sacramento (Kalifornia, USA), gdzie opiekuje się nią specjalna służba ochrony american bully.

Pod koniec lipca na swoim kanale @norcal_bullybread_rescue w TikTok przedstawiciele organizacji opublikowali pierwsze wideo Chanel, w którym pokazali jej piątą łapę. I na początku wielu błędnie pomyliło ją z ogonem, ale podczas kolejnych badań eksperci potwierdzili, że szczenię rzeczywiście ma piątą kończynę w okolicy ogona z trzema palcami i opuszkami.

Source: youtube.com

Teraz filmików z Chanel stało się więcej - opiekunowie okresowo pokazują, jak dziecko rośnie i opowiadają, jak sobie radzi. W jednym z filmów właściciele Chanel powiedzieli, że ten szczeniak został im przekazany przez weterynarza, więc nie wiedzą, kto wcześniej go posiadał.

W innym filmie właściciele wyjaśniają, że jeszcze nie widzieli, żeby dodatkowa łapa przeszkadzała Chanel, ale nadal konsultują się z najlepszymi chirurgami, aby zdecydować, jak postępować.

W komentarzach do filmów tysiące osób wyraża współczucie dla szczeniaka:

"An extra leg just means there's more of that adorable puppy!" („Dodatkowa noga oznacza, że tego uroczego szczeniaka jest po prostu więcej!”) – napisał jeden z użytkowników.

Główne zdjęcie: google.com