Aktorka pokazała, jak nosić jednocześnie torbę na zakupy i torebkę.

Na początku 2000 roku aktorka była ikoną stylu, jak i jej postać z Seksu w wielkim mieście. Wiele dziewczyn chciało wtedy torebkę z piór lub buty Manolo Blahnik jak u Carrie Bradshaw. Style Sarah Jessica-Parker i Carrie bardzo się zmieniły przez ponad 20 lat, ale nadal wyznaczają trendy.

Paparazzi złapali aktorkę w kadrze na planie nowego sezonu Seksu w wielkim mieście. Sarah szła w przerwie w niejednoznacznym stroju, łącząc wszystko niepasujące: białą tiulową spódnicę do podłogi dopełnił beżowy sweter w jasne paski, staromodne czarno-białe botki i dwie torebki na ramię. Jeden nawet zauważył jasny kostium kąpielowy!

foto: wday.ru

Białą płócienną torbę, z której wystaje jasny kostium kąpielowy, dopełnia mała fioletowa torebka wyszywana cekinami. Damska torebka, choć jasna, zupełnie ginie na białym tle drugiego akcesorium. Może Sarah będzie musiała jeszcze trochę pobawić się kolorami, ale to dobry pomysł. Jedno akcesorium modowe do przechowywania drobnych potrzebnych rzeczy, a drugie to użyteczne. Nagle trzeba będziesz iść do sklepu i kupić coś do domu. Wyraźnie łatwiej i prościej jest nosić rzeczy na ramieniu niż w rękach.

foto: wday.ru

Sarah Jessica-Parker od dawna nie zwraca uwagi na potępianie swojego stylu i chodzi tylko w tym, co lubi i w tym, co jest wygodne. Czasami aktorce udaje się wyglądać stylowo nawet ze swoim niezwykłym gustem w ubiorze, ale Sarah miała też katastrofalne „modowe” dni.

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

foto: wday.ru

Główne zdjęcie: wday.ru