Jeśli dobrze się rozejrzysz, zobaczysz wiele ciekawych rzeczy. Tak więc mieszkanka USA zauważyła żywe krowy na tylnym siedzeniu samochodu na parkingu.

Jessica Nelson to kobieta ze Stanów Zjednoczonych, która zyskała sławę po opublikowaniu zabawnego wideo na swojej stronie na Facebooku. Udało jej się nagrać samochód z krowami na tylnym siedzeniu. Pokażemy to niezwykłe nagranie.

Niezwykłe pasażerowie w samochodach

Jessica przejeżdżała obok przydrożnego McDonalda, kiedy zobaczyła niezwykły widok, który sprawił, że się zatrzymała. Na tylnym siedzeniu jednego z samochodów zauważyła krowy.

Source: youtube.com

Oczywiście początkowo kobieta myślała, że to tylko zabawka, ale kiedy postanowiła uchwycić zabawny widok na wideo, zdała sobie sprawę, że krowy się poruszają! Jessica nie mogła tego pozostawić i postanowiła dowiedzieć się od właściciela auta, dlaczego przewozi zwierzęta na tylnym siedzeniu samochodu osobowego.

Okazało się, że właściciel krów nazywał się Bernie i na jarmarku kupił trzy cielęta, co przykuło uwagę Jessiki. Kiedy mężczyzna jechał do domu, postanowił zatrzymać się i coś przekąsić, a ciekawska kobieta podeszła do niego w barze.

Główne zdjęcie: joinfo.com